Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rossz döntés helyrehozása?

Rossz döntés helyrehozása?

Figyelt kérdés

Nos, pár napja elköltöztem otthonról, vagyis inkább a családom akarta.

19 éves vagyok, egy olyan városba költöztem amit nem ismerek.Eleve nagyon könnyen eltévedek!.Szégyenlős is vagyok!

Egy rokonunkhoz költöztem, ő 10-10 ig dolgozik, szóval alig van otthon.

A szüleim szerint itt jobb a fizetés stb , de szerintem nem! A szülővárosomban jobb volt, kicsi város volt, sok ismerős stb, de itt senkit sem ismerek. Itt az ingázás lehetetlen, mert fogalmam sincs, hogy melyik buszra kell felszállni, vagy hogy mégis hogyan tudnám fizetni!

A szülővarosomban ott könnyű, mert ismerem mint a tenyerem, az ingázás meg könnyű.

Hogyan magyarázzam el a szüleimnek, hogy ez így nem jó?

Ők csak azért szeretnék, hogy itt maradjak, mert akkor biztos, hogy a rokonaim rossz szemmel néznek majd rám, és azt gondolja, hogy itt sok pénzt kereshetek.

Nem tudok egy jó döntést hozni! Csupa ellenérv tudok felsorolni! :( ez abszurd!

Sértő válaszolók kíméljenek, kérlek!!!



2019. jan. 6. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szülővárosodban keress melót, és vegyél ki albit, akár közösen barátoddal/barátnőddel. A szüleid meg kb. megérdemelnék, hogy rájuk se köszönj, ha találkozol majd velük
2019. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz köszönöm, de a szüleim szerint itt azért könnyű mert, nem kell fizessek semmit, csak az ingázást amire nincs pénzem XD wtf?
2019. jan. 6. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell megfutamodni, pár nap-hét, megszokod, lehet hogy már nem is akarsz majd hazamenni. én örültem hogy kikerültem a látóhatárból, végre a saját életemet élhettem. most már hogy megismerem, nem bántam meg az új helyemet.
2019. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És? Letöltöd a megfelelő applikációt a telefonra és nem fogsz eltévedni
2019. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy le írtad, nem is akarsz életképes lenni. Eltévedsz? Létezik térkép. Nincs pénzed? Keress munkát. Nem kell ingázni, keress közel a lakhelyedhez melót. Ha nem a pusztába, mucsaröcsögére költöztél, hanem egy nagyobb városhoz akkor ez nem is lesz olyan nehéz.
2019. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!