Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Depressziós lettem tényleg...

Depressziós lettem tényleg attól, hogy nem közeledünk egymás felé szeretettel apámmal csak haraggal? Hogy hozzam be az életembe a szeretetet?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy azok a lányok nagy valószínüséggel lesznek depisek akiknek rossz a kapcsolatuk az apjával. Én nagyon rosszkedvü és lehengolt és szerethiányos idegbeteg lány lettem. Apám mindig kiabál velem, mindig rám morog, kicsi voltam nagyon sokat vert sajnos. Nem divat sajnos nálunk nagyon az ölelés, puszi csak a teljesítménykényszer, mindig minden perben azt mondta mikor suliba jártam hogy egy senki vagyok mert csak 3 szintet tudtam elérni valamiből. Sose engedett el bulizni, ha kiszöktem akkor megvert, megvonások voltak, nagy kiabálások. Mindenbe bele kötött sose volt neki semmi jó, mindennap reggel azzal kezdett hogy te egy szarházi semitérő lány vagy. Anyám aranyos nő, de sajnos hagyta hogy apám így beszéljen velem, nem egy erős kiállású nő sajnos. Nincsenek barátaim ez miatt, nincs semmim nagykorú létemre, barátom is csak neten van mert nem mehetek most se egyedül sehová bulizni. Cigit piát is titokban kellett megoldanom, önerőböl szerezni, mert nem volt társaság aki megkínált volna. Valahogy hiányzik az életemből a szeretet és a megbecsülés.

febr. 27. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy, csak mert ez nem a mai fiatalokra érvényes amit lírtál? Esetleg 30 évvel ezelőtt voltak ilyen szülők.
febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy depis vagy nem apád hibája. Felnőtt ember vagy, saját magad alakítod az életed.

Nincsenek barátaid? Keress magadnak. Miért apád hibás érte? Rossz kedvű vagy? Ki mondta, hogy ne nevess, talán apád?

febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok pedig csak
febr. 27. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a felnőttkori traumák kialalkulásáért a szülők felelősek.

Az viszont már tényleg rajtad múlik, hogy beletörődsz vagy elindulsz feldolgozni.

febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
én is depis vagyok , de tudom hogy mi segithet ami nincs: baratnő, csaj vagyok, de ugy baratnő mint haver akivel megyek edzeni, akivel beszélgetunk stb. de nem Bpesti vagyok. keress barátnét te is
febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

2 es. De igenis nagyban hozzájárul a gyerekkor a felnőtt élethez.

Kérdező. Ugyan ebben a cipőben járok. Első lépésnek jó, hogy felismerted hogy gyerekkori traumád van. A következő lépés, hogy tudatosan elkezdessz ezeken dolgozni. Vagy keresel szakembert, vagy rengeteg könyv foglalkozik ezzel. Több év kemény munkája lesz, de fokozatosan fogsz nyitni.

febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szomorú és tragikus történet a tiéd. Lélekben veled vagyok.
márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!