Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szakított velem a párom és...

Szakított velem a párom és még anyám is belém rúg,miközben beavatom a dolgaimba?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm,elég cefetül érzem magam miatta.Hibás vagyok benne ez tény,mert mostanában elég feszült voltam a munkám miatt és egyéb dolgok miatt.Sokszor nem úgy reagáltam,ahogy kellett volna ez tény és sokszor emelt hangon szólt hozzám,ezt megunta.Nyilván neki is vannak hibái,de az nem lényeg jelen állás szerint.Ányámnak elmondtam a dolgaimat,mondom hátha megért,de akárhányszor előkerül a téma,hogy milyen jó lenne együtt újra stb,akkor csak annyit tud mondani,hát nem te rontottad el,ott volt a lehetőség stb duma.Ti hogyan éreznétek magatokat,ha még egy ilyen dumával belétek rúgnának, miközben anélkül is padlón lennétek?Vagy én fújom fel ezt a dolgot?Nem tudom,de nekem nagyon rosszul esik,még akkor is ha így van.
márc. 1. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Figyeljél ide. 18 évesen nekem is hasonlóan nehéz volt ez, aztán rájöttem, hogy felesleges rágódni ez miatt. Én a kedves mamának biztos nem osztanék lapot nem ő volt ott. Előtted a szabadság azt csinálsz amit akarsz. Egy a lényeg az egészséged ne múljon el.
márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Én most tényleg nem rosszból.... De ha te hibáztál, ezt tudod is és be is ismerted anyád előtt is, miért csodálkozol ha ezt mondja? Inkább talán neked az igazság fáj, hogy elrontottad a dolgokat és ezzel szembesülni kell.

Inkább tanulj belőle! Máskor ne tégy olyat, amivel megbántasz mást és amit magad is megbánsz.


Én emlékszem, amikor én szakítottam az exemmel és azt hallottam vissza, hogy őt sem sajnálta a saját családja, mert látták, hogy én szerettem de valszeg tudták, hogy fordítva kevésbé. Aztán szakítottam vele és mégis rosszul érintette. Szerintem az egóját csak... S elvileg arcába mondták, hogy ő volt a hülye. Valóban ő volt a hülye amúgy, mindent megtett, hogy kiszeressek belőle. S még én voltam pedig olyan kedves, hogy nem is úgy szakítottam vele, hogy a fejére olvastam mindent amit tett.

Nem tudom ő tanult e belőle... Emlékszem, ő sem szeretett szembesülni a saját hibáival.

márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ma 09:28


Hát nekem egyáltalán nem az egómat bántja,én tényleg nagyon szeretem őt.Nekem a szívem fáj.Az utóbbi időben rossz passzban voltam és sajnos ez rajta csattant,bár csúnyákat soha nem mondtam, csak meg esett,hogy felemeltem a hangom,vagy nem úgy reagáltam.Azért neki is vannak hibái ettől függetlenül,egy kapcsolathoz két ember kell.Én sokszor azért lettem ideges,mert sértődékeny és sokszor nem tudtam mi baja és nem lehetett megbeszélni vele a dolgokat.

márc. 1. 09:45
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Qhq.. És ha valakit annyira szeretsz, hogy a szíved fáj, ennek ellenére folyamatosan sertegeted. Mert nem ő a sertodekeny hanem volt mint megsertodnie, tehát rosszul esett neki. Fiatal még, ezer lehetősége van, nem kell az első gyökérnél leallni ha nem úgy bánik vele ahogy neki jól esne. Ez van. Majd legközelebb nem labtorlonek használsz egy lányt, hanem megtanulod kezelni a saját bajaidat, anélkül hogy másnak ebből kára származzon.
márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Kérdeztem?
márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen pár tanácsadásra elmehettetek volna igazán, ha ennyi elfojtott dolog volt bennetek.
márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
A baratnod nem ezert szakitott veled, hanem azert, mert van egy uj csavo aki tetszik neki. Figyeld meg par nap, es publikus lesz.
márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk nem értem, mi bajod. Egyértelműen nem tisztelted az exedet, csúnyán viselkedtél vele, belerúgtál, sorolhatnám - akkor most miért nyavalyogsz, hogy kidobott?


Anyukádnak marha idegesítő lehet hallgatni a napi szintű kesergést a semmiről, mikor te szúrtad el.

márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Azért neki is vannak hibái ettől függetlenül,egy kapcsolathoz két ember kell. - bocs, én sem akarnék olyannal megbeszélni semmit, aki felemeli velem szemben a hangját, kiabál, ideges és sorolhatnám.


Az ilyen ember MAGÁT szereti, a másikat csak használja épp aktuálisan - de persze, miután az értelmesebbje kibágja, mással veszekedjen, akkor már "jaj, úgy szerettem a barátnőmet".


Ja, persze :D

márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
Ivott is nem?
márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!