Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam, aki 6 éve megszakított...

A fiam, aki 6 éve megszakította velem a kapcsolatot, jelentkezett, hogy segítség kellene neki. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
6 éve nem beszéltünk, az unokáimat eltiltotta tőlem. Az egyiket egyszer láttam messziről, a másikat egyszer sem. Most felkeresett azzal, hogy válófélben van és hónapok óta albérletben lakott. De most munka nélkül maradt, így jönne haza, a szülői házba egy időre. Nem tudom mit kellene reagálnom erre, biztos vagyok benne, hogy van értelme újrakezdeni a dolgokat, újra élni azt a rossz időszakot. De jelenleg nincs hová mennie, sajnálom, de nem tudom mi lenne a legjobb döntés.
márc. 1. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:

Nagyon diófejű vagy 70 es!

Miert ha az anyja tévedett es azert szakadt meg a kapcsolat, akkor miert kell most föltetlen a híd alá menjen?

Mert a te idegsejtjeid az agyadban rövidzárlatosak?

márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
53%
71, azért mert 6 évig tájára se ment. Ha hibázott is (bármelyik is), akkor sem az a módja, hogy eltaszítom a saját anyámat/gyerekem. Ha meg mégis, nem változott a helyzet csak mert bajban van. Hibázott az anya és mondjuk belátta, akkor se köteles befogadni egy felnőttet, aki 6 évig tojt rá. Emberek vagyunk hibáthatunk, de az, hogy 6 évig nem beszélek valakivel, az nem hiba!
márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora nyomorból származol, így voltál te is megítélve, a legkegyetlenebb módon, nyírbált a 4 osztályos családkád rendesen
márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
Nyesegették ám a szárnyaid, 72 es
márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
0%
73,74, na hagyjál békén. Én nem sértegettelek, szerintem. Vagy ha igen, szólj. Nem vagyok köteles magyarázkodni neked, hiszen nem ismerlek, még képen se láttalak. Ráadásul, meg sem próbálod megérteni amit írtam.
márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy nem szimpatikus a válaszom de nézzük egy picit más szemszögből

Valószínűleg anyuka volt a hibás hisz a fia szakította meg a kapcsolatot (nincs unokázás stb)

Nyilván nem csak akkor kell keresni valakit ha bajban van az ember

De ez anyukának adhat egy tiszta lapot

márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
80%

76!


Itt szó nincs tiszta lapról. A gyereknek kell egy hely ahol ingyen lakhat es ahol eltartjak. Ennyi a történet

márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
0%

Persze ez tény azért is írtam H nem csak most kellene keresni a kérdezőt de szerintem ezzel az anyuka akkor is kaphat egy új esélyt ha már csak azt nézzük hogy együtt laknának csak muszáj lenne kommunikálni is

Persze ez csak az én véleményem

márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
78%
De milyen esélyt kaphatna? Azt, hogy ameddig bajban van, rászorul a segítségre, minden szép és jó, látszólag. Aztán mikor rendbejön, megkapta az első fizetését, becsajozik, megint lelép? 6 éve nem volt jó annyira se az anyja hogy évente egyszer felemelje azt a rohadt telefont, akkor most mit akar? Nyilvánvaló.
márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
61%

Ismétlem: a kérdező NEM írt le semmi konkrétumot, ti meg itt vitáztok a SEMMIN!


Azt sem tudjátok, miért lépett le a gyerek, mi történt köztük, a kérdező idehény 3 sort, amiből SEMMI nem derül ki az ég világon.

márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!