Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám kicsit mell alá erőre...

Anyám kicsit mell alá erőre vágta le a fenékig erő hajamat, nem bírom kiheverni mit csináljak? Nagyon jó lenne ha nyárra nőne.

Figyelt kérdés
Törött már a vége, anyamnal meg nincs ellenkezes semmibe. 19/L

márc. 4. 14:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Költözz el ha sz.r otthon anyáddal.
márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
87%
Amennyiben igaz a sztori: anyád fodrász? Ha nem, akkor valószínűleg nem vágja le olyan jól és szépen, mint egy hozzáértő. Fodrászhoz járj, ne anyád vágja a hajadat. Na meg a fodrász figyelembe veszi, hogy te mit szeretnél.
márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%

Átlagban havi 1 centimétert nő a haj, szóval március-június nőni fog kb. 4 centit.


De, ha nem ápolod, agyonvasalod/göndöríted, nem vágatod a végét rendszeresen stb., akkor megint törni fog, négyévente ajánlják a fodrászok a frissítő vágást.

márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen megdöbbentem ezen,most mit fogsz tenni?
márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
9%
Most március van, még jó, hogy nyárra megnő. Ez a kérdés olyan vihar egy pohár vízben.
márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%
Hát 19 évesen lehetett volna annyi eszed, hogy tudd, anyád nem tudja levágni rendesen a hajadat, hiszen valószínűleg nem fodrász. Várj türelmesen, aztán ha megint töredezett lesz a hajad vége, menj normálisan fodrászhoz.
márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán nem volt egy egyszerű anyám, tényleg, de a hajviseletembe már 16 évesen sem szólt bele (megjegyzéseket tett mondjuk, de saját zsebpénzből vágattam, így azt korrekten hagyta). 19 évesen hogy jutottál el oda, hogy ülsz engedelmesen ő meg vája a hajad? Ha ver, akkor - én értem, tudom, nem így megy ez, és mégis - költözz el, a hajad a legkisebb gond az életedben basszus.
márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
94%

A kérdés alapján 13 évesnek gondoltalak volna.

Miért anyád vágja a hajad 19 évesen, főleg, ha nem is annyit vág, amennyit te akarnál??

márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
80%
Lepontozhattok, de annyira rá vannak sokan cuppanva a hosszra, hogy a minőséget nem nézik. Figyeljétek meg az utcán, a legtöbb hosszú hajnak olyan az alsó 10-20 centije, mintha a kutya rágta volna meg.
márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
25%
19, ez csak azért nem igaz, mert szerintem a hosszú hajú lányok 90%-ának póthaja van.
márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!