Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma nem volt tul jo kedvem es...

Ma nem volt tul jo kedvem es egy haveromnak meseltem a buszmegalloban hogy miert (csaladi ok) egy mogottem allo ferfi megkerdezte hogy bantanak otthon? Es elkezdett kerdezoskodni Mi ez?

Figyelt kérdés
Elkezdett kerdezoskodni nyilvan nem meseltem el neki hogy mi a gond csak annyit mondtam h csaladi problemak. Bemutatkozott es azt mondta gyamugyes. De nyilvan en is bemutatkoztam. Megkerdezte hol lakok amire nem valaszoltam es azt mondta kideritheti o is es telefonalt de nem vettek fel. Majd megkerdezte meddig megyunk mondtam h csak varom baratommal a buszt. Ekkor megkerdezte a baratomat hogy mesel e rolam neki. Mire mondtam baratomnak hogy nem annyira szeretnem. Vegul nem ment el a busszal a baratom mert nem akartam rosszat a szuleimnek. Ez mi lehetett? Lehet ennek valami kovetkezmenye? Mert bemutatkoztam igy tudja a nevem
márc. 6. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem lesz semmi következménye, Magyarországon a súlyos gyermekbántalmazásnak sincs sajnos...

Viszont, ha komoly problémák vannak otthon, akkor érdemes lenne jelezned, suliban az ofődnek pl. vagy valakinek, akiben megbízol és felnőtt.

Ne úgy tekints rá, hogy "rosszat teszel" a szüleiddel, hanem úgy, hogy magadat véded. Ezek szerint, a szüleid sajnos nem aggódnak azon, hogy ők ártanak neked...

márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Elég fura sztori, kinek telefonált, aki egy név alapján bediktál egy címet telefonba(ilyen nincs) aztán nem vette fel meg kérdezősködik. Gyámügyes nem ennyire nyomulós, inkább próbál meggyőzni, hogy bízhatsz benne, de ez pont az

ellenkezője,fogalman sincs mi

lehetett a célja ezzel.

márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy gyamugyes lett volna... fura alakokbol van amugy rengeteg. Pl csuktak mar le alrendort, alkalauzt is. Nekem kicsit ugy tunik, csak hatalmi pozicioban akart tetszelegni, egy ilyen alrendor fazon.
márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se volt gyámügyes. Lehet, hogy pont ismerkedni akart veled, mert a fiatal csajokra bukik.
márc. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Igazad volt, hogy egy ilyen kóklernak nem dőltél be. Viszont ahogy egyes javasolta, ofőnek, vagy valakinek érdemes jelezni, hogy otthon szar van a palacsintában.
márc. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy volt gyámügyes, ha megmondod neki, hol laksz, ott ücsörgött volna az ablakod alatt, a postaládát meg telepakolja "szerelmes" (szexre hívó) levelekkel. Ha még egyszer meglátod a környéken, szóba se állj vele, az ilyenek zakkantak.
márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

+1

Erdemes nem nyilvanos helyen megbeszelni a maganugyeidet. Nem tudnek a csaladi dolgaimrol az utcan ugy beszelni, hogy ki tudja kik hallhatjak.

márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Dehogyis gyámügyes az ipse, csak valami creepy fs.zfej.


eleve szóba sem kell állni ismeretlen férfiakkal. Hozzád szól? Bocs, nem magával beszélgetek - és ott hagyni.

márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a pasi valami zakkant nyomoronc volt. Jó, hogy nem adtál magadról több infót, még a végén elkezdett volna zaklatni. Hidd el, minden volt, csak nem gyámügyes...
márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!