Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fényképezés kamaszkorba érve?

Fényképezés kamaszkorba érve?

Figyelt kérdés
Kamasz lányom (16 lesz) nem akar szerepelni a családi fotókon és róla sem készíthetek képeket, mert vagy elbújik, vagy elfordul. Néha csinál magáról egy-egy szelfit Instára, valami idézettel, de azt is csak úgy, hogy az arca nem látható. Hiába kérdezem, nem tud, vagy nem akar arra válaszolni, hogy miért? , - - mert csak nem és kész - -....

márc. 16. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ne feszegesd a témát. Kamasz. Tedd össze a két kezed, ha ennyivel megúszod. 🥰
márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Tinédzserkori önbizalomhiány vagy testképzavar. Te nem voltál tini? Néha meg kéne erősíteni benne, hogy igenis szép úgy ahogy van mielőtt rosszabb lesz.
márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem pl borzalmas a fénykép arcom, rühellem, ha rajta kell lennem egy képen, még a gyerekeimmel is évente 1-2 közös készül csak...
márc. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Én is ebben a cipőben járok. Én is utálom, és rettenetesen kényelmetlenül érzem magam, ha fotóznak. A kettes válaszolót tudom igazolni, lehet nálam is testképzavar az oka. Minden esetre kényelmetlen.

Amit tudsz tenni, hogy megérted, és nem erőlteted. Bíztatni persze lehet, de ezt mindenféleképpen tiszteletben kell tartanod.

márc. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 scamdemic ***** válasza:
92%

Mindenesetre kényelmetlen.

Biztatni persze lehet, de ezt mindenképpen tiszteletben kell tartanod.

márc. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Én is így vagyok vele,így voltam mindig,és így fognak eltemetni.

Idén leszek 40,de ez nem fog nálam változni.

Okot nem tudok mondani rá,de azok a poénok,hogy felteszem a képet közösségi oldalra vagy bárhova,csak mégjobban megerősített benne,hogy nem adok senkinek ilyenre később lehetőséget.Többször családi fotózásokon volt ebből probléma(lehet hogy,lesz is még),de ahogy korábban írtam ez sírig tartó dolog esetemben.

márc. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2%

Szokták mondani, hogy ha lehet válogatni, olyat èrdemes amivel kevesebbet kell kínlódni.

Mentális problèma, a többit a szakorvos tudja pontosan megmondani. Sajnálom azt akinek majd egyszer el kell viselnie 🥲

márc. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Most rendeztem össze a családi fotókat. A harmadik gyerekünkről - ő fiú - alig van a kamaszkorából kép. Ha van is, ott eltakarja az arcát.

Ami pedig a "nem esik messze az alma a fájától"-t illeti, rólam se sok van. Ami volt, arról gondoskodtam, hogy ne legyen :)

márc. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
A probléma pedig....?
márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Az is lehet hogy szimplán nem szeretné kirakni az arcát az internetre. Én se rakok ki magamról képeket, pedig nekem nincs testképzavarom. Facebookon van egy "ezeréves" profilképem és annyi. Nem is engedem magam fotózni a karácsonyi családi képeken, mert tudom hogy úgyis van egy rokon aki utána kirakja ha kell, ha nem. Az nyilván más, ha csak saját magatoknak fotóztok albumba. Mi is szoktunk polaroid képeket készíteni barátnőmmel fotóalbumba, hogy ha majd egyszer gyerekeink lesznek, akkor meg tudjuk nekik mutatni. De az ilyen családi rongyrázós képeken sose szereplek
márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!