Verted a gyereked?

Figyelt kérdés
Most idősebb szülők, mikor még fiatalok voltatok (1900 években inkább) nevelted elfenekeléssel a gyereked? Mi vitt rá, hogy komolyabban fenekeld őt el? Megbántad?

márc. 17. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Miért kérdezed?
márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Kapott egy pofont.

Anyja valamiért letolta rendesen, aztán mikor félig elfordult, a háta mögött nyelvet öltögetett rá.

Na ezt láttam meg, ugyan szó nélkül igen, de tettlegesség nélkül nem hagytam. Hirtelen felindulás volt.

Nem bántam meg, megérdemelte. És nem lett lelki nyomorult miatta.

márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Mindegyik gyerekem kapit pofont. Nem azert mert vertem volna oket hanem egyszeruen atleptek a tureshatarom.

Nem szep tudom.

Viszont onnantol tisztaba voltak hol a hatarom es soha nem leptek at.

márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Akik az 1900 években neveltek gyereket azok már évtizedek óta halottak,ugye tisztában vagy vele?


Vagy akarod mondani az 1980-as, 1990-es évek? Cirka közel 1 évszázadot tévedtél csak.


Amúgy igen, ha nem tudja hol a határ akkor kap egy két tájékoztató jellegű nyaklevest.

márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
50/F nem ütöttem meg soha két lányom van elég volt rájuk néznem vagy hangomat megemelni és minden rendben volt ma már a nagyobbik 25-éves.
márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

4!


Az 1900-as evek 1900-tol 1999-ig tartanak

márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Az 1900-as évek 1900-1910-ig tartanak, mert utána már 1910-es évekről beszélünk.
márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Fiam hisztis gyerek volt, ő párszor kapott a hátsójára. Nem elfenekeltem, csak rácsaptam. Illetve a kezére kapott 1x-2x, amikor olyasmihez nyúlt, és pl. kárt is okozott vele. Pofont gyerekként soha, 20 éves volt, amikor kimaradt egész éjzakára úgy, hogy eredetileg úgy volt hogy hazajön, és nem szólt, nem volt elérhető. Mire hazaért síkideg voltam, már a kórházakat készültem hívni, ő meg vigyorogva besétált. Na, akkor kapott egyet visszakézből.

A lányaim nyugisak voltak, nem volt szükség ilyesmire. Lehet, hogy egy-két seggrepacsi volt, de inkább csak jelzésértékkel. Nem is emlékszünk rá, annyira nem volt jelentősége.

márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Engem csak apám vert napi rendszerességgel, mivel alkoholista volt. Az anyám ugyan látta, de nem szól bele a dologba, néha tőle is kaptam, ha rossz jegyet kaptam. Én sose verném meg a gyerekemet, ugyan szerintem is indokolt tud lenni egy seggrecsapás, nem vagyok híve a gyermekbántalmazásnak. Már nem a 90-es evekben vagyunk, hogy ütni kell a gyereket.
márc. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Privátra nem válaszolok, ha a témával kapcsolatban van kérdésed, itt kérdezz. (#8)
márc. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!