Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek tanár az anyukája apukája?

Figyelt kérdés
Általános, vagy egyetemi vagy gimis milyen a kapcsolatotok velük?

márc. 17. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanított már általánosban és gimnáziumban is. Nagyon jó a kapcsolatunk.
márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gond? Nem piszkáltak emiatt?
márc. 17. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha.
márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Igen, általános. Nem, nem piszkálnak.
márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
nem
márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkét szülőm pedagógus, de nem abban az iskolában dolgoztak, ahová én jártam. Anyukám speciális iskolában tanított (meg most is, de másikban), apukám szakképzésben dolgozott sokáig, igazgató is volt (most már nyugdíjas). Tesóm viszont oda járt, ahol apukám volt az igazgató. Neki nem lettem volna a helyében, nem azért, mert bárki bántotta volna, de ha valami disznóságot csinált, apám rögtön tudott róla, és mivel neki elég kellemetlen volt, hogy a saját fia miatt mennek hozzá panaszra a kollégái, hát elég szigorú volt öcsémmel.
márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Apám szakoktató volt, nem tanított, mert nem autószerelőnek mentem :D de őt tanította a nagynénje általános iskolás korában, ha rossz volt, első dolga volt a nénikének felmenni hozzájuk panaszkodni rá.


A férjem anyja is pedagógus (felsőben), abban az iskolában dolgozott, ahova a férjem járt, de nem tanította. A férjemet sose piszkálták a gyerekek emiatt. Sőt, mesélte anyósom, hogy mikor a férjem elsős volt, még szeptemberben odaszaladt hozzá, hogy anyuci anyuci és az osztálytársai irigykedtek, hogy neki ott az anyukája :D

márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!