Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nagyon ideges vagyok...

Ha nagyon ideges vagyok sajnos megütöm anyámat. Nagyon szégyenlem magam ez miatt, és heti többször ez előfordul sajnos. Annyi baj ért mostanában hogy nehezen tudok úrrá lenni az indulataimon. Mit csináljak, hogy leszokjak anyám bántásáról?

Figyelt kérdés
Apámnak nem merek neki menni, mert ő régebben is sokat vert bántott és a mai napig csúnyán beszél velem akármit teszek nem jó neki. Mindig szorongok mostanában már pánik beteg is lettem, mindentől félek úgy érzem semmi nem jó. Anyám szerint is pánik beteg vagyok. Pszichológushoz is járok régóta de nem segít. Több helyről is azért tettek ki mert nekimentem a vezetőnek, főnöknek vagy másnak. Mindig magányosnak érzem magam, mert feltételhez kötötték mindig a szeretet itthon. Akit szeretek az állatában mindig leszar akit meg utálok az állandóan velem akar lenni. Mindig így volt. A suliban is mindig terrorizáltak, pedig sose voltam egy csúnya és bunkó csaj, csak az évek alatt bele fáradtam a sok gonosz emberbe és valahogy agresszívvá váltam. Egy ideig piáltam is, már azt nem csinálom, csak cigizek, de az se nyugtat. Pasik meg nem hajlandóak velem találkozni, pedig a neten állandóan ígérgetnek mindent. Mindenkiből elegem lett. Hogyan tovább?

márc. 18. 11:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik pszichológust.

De az is lehet, hogy csak te nem működsz együtt eléggé.

Sokan nincsenek tudatban annak, hogy nekik mit kéne tenniük. A pszichológus nem tud helyetted megtenni dolgokat, nem tud helyetted változtatni. Az életedet neked kell élni.

Amíg így viselkedsz, addig szerintem nem is lesz normális kapcsolatod, se baráti, se szerelmi. Az ilyen verekedős, balhés emberektől igyekszik a többség távol tartani magát. Az meg nagyon-nagyon durva, hogy anyukádat bántod.

márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Súlyos indulatkezelési problémáid vannak, nem csoda, ezt a mintát kaptad apádtól, de ez nem ment fel a tetteid alól. Ha gonosz lennék azt mondanám, anyád most megkapja a fizetséget, amiért nem hagyta el és tűrte ahogy téged (és gondolom őt is) bántalmaz, de ez nyilván nem segít most rajtad.


Pszichológus milyen terápiával/módszerrel kezel? Régóta mit jelent? Nem vagyok szakember, de pszichiáter is kellene neked szerintem. És egy munkahely és elköltözni otthonról minél előbb, kikerülni ebből a közegből, legalább egy bérelt szobába vagy keress olyan munkát, ahol szállást is adnak (végzettséged/szakmád van valami?). Pasikat meg hagyd egyelőre, pont az hiányozna még a mentális egészségednek.

márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem vidd végig a raptust úgy ahogy irl döntenél, biztosan sokat segítene! (Itch.io, jó játékot🤭)
márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Anyád helyében kivágnálak otthonról úgy a második ütésed után, és többé nem lépnél a házunkba.


A súlyos indulatkezelési problémáidat vezesd le máshol.

márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha engem megütne a lányom,az első reakcióm az lenne,hogy megmutatnám neki a következményeket. Simán feljelenteném.
márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Azzal együtt, hogy a kérdezőnek nyilván súlyos indulatkezelési gondjai vannak, és minél gyorsabban úrrá kell ezeken lennie, ahogy írtam, de anyuka persze akkor nem keménykedett kivágással meg rendőrségi feljelentéssel, amikor a gyereket, meg valszeg őt is verte a férje, szóval... 2-es vagyok.
márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Hat egyebkent ezert ki is lehet hivni a rendoroket. Ma mar kotelezo kijonniuk csaladon beluli eroszakra.
márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Szegény anyád nem ezt érdemelné.

A helyébe kivágtalak volna.

Változz meg mert ez így nagyon nem jó!

márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Pánik beteg nagy lófütyöst! Egyszerűen elvoltál kiskorodba is kapatva meg most is .. apáddal próbálkozz aztán remélem úgy elver hogy véreset hugyozol meg szarsz egy évig. Takarodj dolgozni ahol kőkemény fizikai munkát kapsz, tán lefáradsz azt nem lesz kedved nőket meg főleg az anyádat bántani!
márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
#9 ő is nőXDDDDDD
márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!