Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok kezdeni azzal, ha...

Mit tudok kezdeni azzal, ha anyám nem fogadja el a teltebb páromat?

Figyelt kérdés

A telt, kövér nőket szeretem, pont. Anyám viszont képtelen elfogadni, hogy a szép, tanult, sportos, tehetős fiacskája ilyen nővel van együtt.. arról nem is beszélve, hogy amíg csak az arcát látta képről, addig hüledezett, hogy mennyire gyönyörű párom van.

27 éves vagyok, külön élünk, saját lakásban, ritkán látogatjuk meg őket, de attól még az a ritka alkalom borzasztóan frusztráló. Néhány példát leírok.

Valamiért pl szörnyen meg van lepődve azon, hogy sokat eszik.. mintha nem lenne egyértelmű, hogy nem a napfénytől nagyobb. Olyanokkal jön (persze csak nekem mondja), hogy nem lesz-e így rosszul, nem-e fog fájni a hasa, stb, de már neki is tett megjegyzést.

A másik, hogy az utóbbi időben feljött rá egy pár kiló még, amire az volt a reakciója, hogy figyeljek oda rá, mert már így is túl kövér volt, és nagyon nagy baj lesz.


Értem, hogy aggódik, de lassan már menni sincs kedvem. Ha rászólok, akkor megsértődik.

Van megoldás erre?


márc. 20. 14:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell menni.
márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
16%
Ja. Az anyukák tényleg utálják a duci hölgyeket. Szemétség.
márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Tény és való, hogyha beteg a párod akkor kezelni kell. Nem kell csontsoványnak lennie senkinek,de egészségügyi kereteken belül kellene maradni, mert ha nem most majd később jön az aranyér, talp, boka ,derékfájás és társai aztán lehet pislogni
márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
10%
Engem azért utált az egyik anyósom, mert jogsi nélkül motoroztam. De lesz@rtam, egy idő után én nem mentem hozzájuk.
márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
18%

Szerintem erotikusabbak a soványaknál. Ideális nő a - ha jól mondom- a Villendorfi Vénusz - telt hölgy.


Azért maradjon meg 150 kg alatt, persze, ne haljon bele, ne fojtsák meg a zsírpárnák.

márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
Pedig a párod is elviseli az agyhalott anyósjelöltet, az pedig sokkal nehezebb.
márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként dagadt nőként nem értem a párodat sem, hogy ennyire nem zavarja hogy túlsúlyos meg még hízik is. Nekem magas de mindegy.

Akárhogy próbálkozom az a kva nagy belem nem akar lemenni, engem baromira zavar és gusztustalan mellesleg

márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nincs. Tényleg egyszerűen nem kell menni, ha mégis 30 perc alatt lelépni. Aztán majd talán elgondolkodik, hogy miért nem látogatod.
márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
32%

"Egyébként dagadt nőként nem értem a párodat sem, hogy ennyire nem zavarja hogy túlsúlyos meg még hízik is."

Mit nem értesz? Neki ez tetszik. Bármilyen döbbenetes, nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Nem kell irigykedni, neked is juthat még jó pasi.

márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező: a nagymértékű evés feldolgozatlan lelki traumák oka is lehet, cukorbetegséget és egyéb más egészségügyi kockázatokat is rejt, ha lesz majd gyereketek, valószínűleg sajnos ő is nagyon kövér lesz, mert "nagyon szeretem=sokat etetem" elv alapján lesz nevelve például. Nem biztos hogy így lesz, de az esély erre nagy.

Az is lehet, hogy majd te is elhízol mellette, vannak ilyenek: összejönnek, aztán a másik is hozzáhízik, hiszen ugyanazt eszik, aztán a másik fél is megszokja a nagyobb mértékű evést.

Megbántani nem szeretnék senkit, csak én így gondolom.

márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!