Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a...

Szülők! Ti elengednétek a gyereketeket fideszes propaganda vetítésre, úgy hogy nektek kell fizetni érte?

Figyelt kérdés

[link]


Csomó iskolában a fidesz kötelezővé tette a propagandafilm megtekintését a tanulóknak, természetesen önköltségen, tehát a szülők pénzén.


Kérdésem: ti (főleg így hogy nektek kell fizetni érte) elengednétek a gyereketeket a propagandafilm vetítésére, hogy mossák az agyát, vagy inkább kiírnátok neki azt a napot szülői igazolással?



márc. 21. 14:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
71%
Minket anno a Saul fiára akartak elrángatni ugyan így önköltségesen kötelező jelleggel. Nekem nagybátyám igazolta le (orvos) azt a napot hogy ne kelljen propagandát néznem.
márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
69%

Nem láttam a filmet, így nem tudok véleményt mondani róla.


Arra viszont emlékszek, hogy milyen jó volt, mikor a suliban óra helyett elvittek minket BÁRHOVA.

A magyartanárnő vitt néha színházba. Egyszer meg is kérdezte, hogy 1000 ft lesz, nem baj? Annyi válaszunk volt, hogy a pénz nem akadály. A dupláját is fizetnénk, ha elkér vallás óráról minket.

márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
29%

Az 1848as kalandfilm mitől Fideszes agymosás??

Erre való az osztálypénz, amúgy.

Én elengedném. Az osztálykirándulásra is elengedem, pedig ott is biztos lát mindenfélét.

márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
68%
Ez nagyon gáz. Ha a gyerekem szeretné megnézni, akkor természetesen kifizetném. Ha nem szeretne menni, akkor vagy leigazolnám azt a napot vagy lenne néhány igazolatlan órája
márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy engedném!!!
márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
69%
Én nem, ne szabják meg kötelező jelleggel hogy mire költsek. Ha ő akarja megnézni (amit kétlek) adok neki pénzt és menjen el, de így nem.
márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%
Ez hülyeség. Az osztálykirándulást se a gyerek szervezi, biztos nem bakancslistás az akármilyen várrom, meg templom, meg faluháza, mégis alig várják, mert lehet lógni.
márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
72%
Pont aznap kapna el szegény egy hasmenős vírust, ahogy kb a fél osztálya, ahogy a szülőket ismerem.
márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
32%

Én kiírnám, de ha akarja nézze meg. Viszont én azt is mondanám neki, hogyha akar, akkor vegyen popcorn-t. Az meg nem érdekel, hogy az osztályfőnök vagy ki mit mond rá.


#1

"Nekem nagybátyám igazolta le (orvos) azt a napot hogy ne kelljen propagandát néznem."

Mondjuk a Saul fia nem propaganda film és kifejezetten jó is lett.

márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem ment volna a sulival, másnap jött volna velünk. Herótom van tőle, hogy ezt a filmet csak politikai vonatkozásban lehet megnézni.

Egyszer szórakoztató volt, se nem borzalmas, se nem éteri csoda, nem sajnáltam a mozijegy árát.

márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!