Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek ha nagymamám rám...

Mit tegyek ha nagymamám rám erőlteti a koronavírus elleni vakcinát?

Figyelt kérdés

Mama már a negyedik oltását vette fel, és kb minden nap ilyenekkel bombáz engem: "te nem akarod beoltatni magad?" "jobb lesz ha te is gondolkozol rajta, hogy beoltasd magad"

Még a messengeren is rám ír emiatt.

Már nagyon idegesít, mióta bejött ez az oltás téma Magyarországra, azóta csak ezt fújja meg kérdezgeti. Természetesen szépen elmondom neki, hogy legyen szíves megérteni, hogy én így döntöttem, hogy nem oltatom be magam. Ideig-óráig megérti, aztán másnap ugyanúgy megint megkérdezi. Nincs demenciája meg semmi ilyesmi. Szimplán csak nem akarja elfogadni a döntésem. Nem akarom emiatt megszakítani vele a kapcsolatot, de már az idegeimre megy.



2021. szept. 13. 05:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
55%

Valojában tényleg nincs racionális ok rá, hogy ne oltasd be magad.

Az oltás ellenes konteok miatt lesz 4. hullám, lezárások es az azzal jaró gazdasági hatások.

Szomorú, hogy ilyen sok ember nem képes megérteni, hogy egy megoldás van: az oltás.


Nekem is nem egy FB ismerösőm van, aki naponta posztolja az oltás ellenességét miközben dohányzik és iszik de az oltás a kockazat nyilvan.

2021. szept. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
90%
Kamu..4. oltás nincs. a 3.-at is nemrég kezdték el beadni
2021. szept. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
23%

Nem feltétlen kamu, a rettegők képesek trükközgetni, csak azért hogy beadassák maguknak ezt az aranylövést....


Amúgy kérdező, jól döntöttél. Annyit tudok tanácsolni hogy messengeren tiltsd le, a találkozókat meg minimalizáld, találkozz vele minél kevesebbet, ha meg megkérdi miért van ez,mond meg kerek perec hogy azért van mer erőlteti a saját rettegése/agymosottsága miatt a szutykát.


Ha mázlid van lekattan a témáról, ha nincs akkor sajnos a teljes leválasztása segít csak, az a baj hogy gondolom rengeteg TV-t néz, sajnos ez sok esetben rosszabb mint a demencia, az öregek jobban meghülyülnek tőle.

2021. szept. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
60%

3as, ha te pokoli kínok között meg akarsz halni, a te döntésed, de mást ne próbálj befolyásolni. Nem tudom hogy sikerül elérni hogy ennyire agymosottak legyetek ti oltásellenesek, de tökéletesen sikerült.


Remélem ha elkapod, nem mész orvoshoz, mert a szuper immunrendszered legyőzi. Akkor se ha már az ágyból se tudsz felkelni fulladás nélkül. Míg nem kerültök bele, nem fogjátok elhinni mi van.

2021. szept. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
48%

Mennyi idős vagy?

Amikor kisgyerek korodban megkaptak a kötelező oltásokat, miért nem tiltakoztál? Akkor is volt annyi eszed, mint most.

2021. szept. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 molnarmarcell21 ***** válasza:
56%

"Mit tegyek ha nagymamám rám erőlteti a koronavírus elleni vakcinát?"


Köszönd meg neki.

2021. szept. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
27%

”Nem feltétlen kamu, a rettegők képesek trükközgetni, csak azért hogy beadassák maguknak ezt az aranylövést....



Amúgy kérdező, jól döntöttél. Annyit tudok tanácsolni hogy messengeren tiltsd le, a találkozókat meg minimalizáld, találkozz vele minél kevesebbet, ha meg megkérdi miért van ez,mond meg kerek perec hogy azért van mer erőlteti a saját rettegése/agymosottsága miatt a szutykát.



Ha mázlid van lekattan a témáról, ha nincs akkor sajnos a teljes leválasztása segít csak, az a baj hogy gondolom rengeteg TV-t néz, sajnos ez sok esetben rosszabb mint a demencia, az öregek jobban meghülyülnek tőle.”



Teljesen igaz!

2021. szept. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
67%

Azért azt vágod, hogy oltással kevesebb eséllyel hordozod a vírust? Mert oké, hogy elfogadom, hogy neked nem kell ez, de közben nagyidat látogatod, és ha fertőző leszel, ő is elkaphatja. Persze, az is tény, hogy kevésbé szenvedné meg a betegséget az oltásoknak hála (és erre is van statisztika), de egyáltalán gondoltál már a nagymamádra ilyen módon? Vagy bármilyen más nagymamára, nagypapára?


3-as:

Kérlek, akkor ha elkapod, és légy bármilyen félholt állapotban, ki ne merd hívni a mentőket.

2021. szept. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
54%
1-es, oltatlanság nem feltétlen jár együtt a kónteóelmélet hívőkkel. Én sem adattam be, és nem is fogom. Nem azért, mert ellenzem az oltást, hanem szimplán tartom olyan erősnek az immunrendszerem, hogy feleslegesnek érzem. Másrészt az oltásigazolványra sincs szükségem. Amennyiben már hátrányt szenvednék oltatlanság miatt, nem lenne ellenemre hogy beoltassam magam.
2021. szept. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
18%
Miért ne merjem? Ki van fizetve! Majd ha nem kell fizetni akkor nem hívom!
2021. szept. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!