Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha anyám az...

Mit szólnátok, ha anyám az öcsém barátnőjének megvesz minden drága ruhát, ékszert a lányának meg soha semmit?

Figyelt kérdés

Gyerekként is az alap dolgokat is megspórolta. Apple eszközöket is kapott, meg a tesóm hiteleket is felvett, amit úgy szintén anyám törleszt. Simán volt, hogy ellopott tőle 150ezret Kezdik felélni az elmúlt egy évben anyám összes tartalékát, miközben ő már a fürdésen is spórol. Két kocsit kaptak eddig, mert az előzőt részegen széttörték. A legdurvább, hogy anyáam folyamatosan hazudik, rajtam tölti ki az ideget, ha rosszat mondanál a drágájára, már velem őrjöng. Egyébként a csaj roma, 16 évesen otthagyta az iskolát, utána prostituált volt, fél évig az öcsém is fizetősbe járt hozzá. Folyton behazudják anyámnak, hogy a szülei elhagyták, meg mindenféle hazugságot, hogy kapjon pénzt. Miközben tartja is a kapcsolatot az anyjával.


Hányni tudnék ettől az egésztől. Miközben velem meg mimden aljasságot megtett, lepaktált a zaklatómmal stb.


ápr. 2. 08:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Apám alkesz,.engem többször megvert. Ő is adja a pénzét folyton nekik. Miközben utána kb. 5 forinton ordítozik, őrjöng, megszáradt, megromlott kaját is megeteti, meg felhánytorgatja, hogy pl. 30 éve nagyanyám olcsón adta el a területet, azért mem futja most öcsém csajára. Megfogták az isten lábát.
ápr. 2. 08:16
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

És akkor a végére majd azt akarod kihozni, hogy a prosti rossz, bezzeg a másik kérdésnél senkinek semmi baja vele?

mi ez a sok prostis kérdés így egyszerre?

ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem szólnék. Minek? Nem egy szinten lennék egy ilyen családdal, nem értenék. Egyszerűen otthagynám a "családot".
ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem volt másik kérdésem, miről beszélsz? Igen, prosti, fizetősbe járt az öcsém, lopott, hiteleket vett fel, hogy fizethesse. Ki mondta, hogy nincsen baja vele? Engem zaklat 4 éve egy pszichopata, apuci engem vert össze és fenyegetnek, hogy ne tudjak tenni semmit, a prosti csaj meg rendben van. Nagyon sok pénzzel húzzák le havonta. Csak a kisköcsög faszagyereknek ok. Amíg itthon lakott, addig folyamatosan emgem csesztetett, a gépemben, telefononbam túrkált, bekémprogramozott (szülő felügyeltetet rakott a gépemre) és feltörte a Facebookomat is így. De nekik minden rendben van. Az én életemet meg tönkretették.
ápr. 2. 08:25
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem volt másik kérdésem, miről beszélsz?


Nem is mondtam, hogy volt, mégis védekezel :D

ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Pont ugyan azt szóljuk hozzá, mint az előző 50 kérdésednél. Jajj bocs, persze, még sosem kérdeztél. Bár ezt is minden kérdésednél leírod...
ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Anyámmal próbáltam beszélni, hogy ezt miért hagyja, elkezd mindig őrjöngeni, hogy "szegény lány,nincsenk szülei, arra költöm a pénzemet, amire akarom, nem neked kell elszámolnom." A lánya nme volt szegény, hogy 2020 óta mit csinált velem a zaklató és őt védik, nagyon durva dolhok is voltak. A másik, hogy nagyon durván hazudik, megkérdezed, hova lett ez meg az, dührohamot kap. Egyszer mondja, hogy kapott tőle fülbevalót, után bármi áron hazudik. Vagy kapott acsajszi 100ezres biciklit, amire egyszer ült fel, utába azt hazudja, maga vette. Ez amúgy nagyon szarul esett, mert nekem soha biciklim sem volt, pedig akartam, csak egy kisgyerek talált 8-as bicikli. De az kicsi, te nem kaptál soha... Most ez a legújabb hazugsága, hogy "maguk veszik", aztán az egy alsógatyára ninvsen pénzük, ezer forint félretett pénzük sincs.
ápr. 2. 08:33
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy fáj, de arra költ, amire akar. Ha annyira pocsék anya volt, mint írod, nem is értem, miért akarod megmenteni saját magától... Ha rájuk veri el a pénzét, hát így járt. Felnőtt, szabad akarattal.
ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Apám egyik alkalommal részegen fojtogatott, hogy minek lettem, mennyi pénz elmenet rám, hogy "felneveltek", most több pénz jutna a drágákra.


Nem engednek elköltözni, mert engem szánnak majd öreggondozónak. Vissza is hozna.

ápr. 2. 08:41
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem engednek elköltözni


Aha. Nyilván oda vagy láncolva az ágyhoz.

ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!