Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az én lelki megtörésem miért...

Az én lelki megtörésem miért nem elég ahhoz, hogy abbahagyja a drogozást?

Figyelt kérdés
A lányom drogozik, de azt állítja, hogy nem függő. Teljesen összetört, én viszolygok attól, hogy valaki illegális szerekkel belenyúljon az agya és a teste működésébe. Teljesen elbukott szülőnek érzem magam. Tudja a lányom a teljes lelki tusámat, és mégsem hajlandó abbahagyni, esze ágában sincs és ezt őszintén meg is mondja, szerinte nekem kellene változtatnom a hozzáállásomon. Ez nem arra utal, hogy nem szeret, nem néz semmibe? Ennyivel fontosabb a drogozás neki, mint a saját édesanyjának a lelke? Mit rontottam el?

ápr. 9. 17:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
67%

Ah lefogadom , hogy neha elsziv egy fuves cigit azt csokolom.


De amugy ha lőné magat herkaval akkor se fog miattad leszokni.

Ha a sajat lelki bekeje nem erdekli majd pont a tied fogja ? 😅

ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Nem füves cigiről van szó.
ápr. 9. 17:18
 3/51 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy saját magadat sem szereted.

Tessék egy terápiába elindulni. Ott eszközöket kaphatsz, leasnak, hogy mit hibázhattál, kapsz eszközöket a kommunikációra.

ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi, de ha valaki drogfüggő akkor az már egy komoly fiziológia és hormonális függőséget is magában foglal (legjobb tudomásom szerint), ami azt jelenti, hogy onnantól már segítség nélkül neki nagyon kevés beleszólása van a dologba. Ha az ember függő nem dönthet csak úgy az egyik pillanatról a másikra, hogy leszokik.
ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
25%

Itt mindenki a füves cigit sztárolja.


1.Alapból a cigizés nem káros függőség, nem kvázi mérgezed magad a nikotinnal?

2.A fű tán drog? Nem okoz függőséget, nem káros?

ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
62%

Te vagy az, akinek a lanya 2-4 havonta gombazik vagy lsd-zik, ugye?

Ott mar leirtuk neked, hogy nem fuggo es ezektol a szerektol nem is lesz az.

ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
28%
engedd saját útjára, tartsa el magát és vegy meg a gyilkos szereit ahogy akarja
ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Ha az nem függő, akinek esze ágában nincs lemondani ezekről, akkor ki az?
ápr. 9. 17:30
 9/51 anonim ***** válasza:
29%
Kerdezo, szallj le a felnott lanyodrol vegre, es menj szakemberhez. Vannak nalad gondok.
ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
13%

"Bocsi, de ha valaki drogfüggő akkor az már egy komoly fiziológia és hormonális függőséget is magában foglal (legjobb tudomásom szerint), ami azt jelenti, hogy onnantól már segítség nélkül neki nagyon kevés beleszólása van a dologba. Ha az ember függő nem dönthet csak úgy az egyik pillanatról a másikra, hogy leszokik."


Először is, rohadtul nincs minden szernél fizikai, hormonális függőség.

Másodszdor pedig, amelyiknél van, annál sem úgy működik, hogy nincs segítség nélkül beleszólása az embernek a dologba és nem dönthet úgy, hogy leszokik.

Én voltam ópiátfüggő, intravénásan használtam, és de igen, volt beleszólásom. Úgy szoktam le, hogy egyik napról a másikra nem használtam többé. Nem volt szakszerű segítségem.

Aki nem ért a témához, az miért válaszol?

Nem is írta le a kérdező, milyen szerről van szó, de már jönnek itt egyesek, hogy "gyilkos szer", meg hormonális függőség.

ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!