Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha egy ilyen...

Mit szólnál ha egy ilyen botrány törne ki a családban?

Figyelt kérdés

Ha a 30-as évei elején járó lányodnak, mint kiderült szexkapcsolata vokt egy férfival. Viszont összevesztek valamin és a férfi lépten-nyomon kiteregeti a hálószoba titkaikat, hogy milyen könnyen kapható a lányod, mire hajlandó az ágyban és miket lehet vele csinálni, technikai részleteket...Szóban, interneten, mindenhol mindenkinek elmondja ezeket, főleg a férfiismerősök pedig nagyon is vevők erre, meghallgatják, elolvassák, továbbadják. Ezért már mindenhol téma ez, a munkahelyeden is mindenki tudja, férfi kollegák előszeretettek viháncolnak rajta...


Tudom,tudom, nem kell vele foglalkozni. De ha nem foglalkozom vele akkor is mindenhol ebbe a témába futok bele, és talán ha lecseng néhány hét múlva a lányom akkor is így lesz elkönyvelve?



ápr. 10. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%

Aki elhiszi egy éppen most szakított pár bármelyik felének is az ilyen sirámait, az egy idióta.

Normális ember nyilván levágja, hogy direkt akarja rossz színben feltüntetni a szakítás miatt.

Fura, hogy férfiak viháncolnak ezek. Normális emberek inkább megdöbbennének, hogy hogy lehet valaki ilyen gáz felnőtt ember létére, hogy ilyeneket megoszt másokkal.

ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
97%

Mindenben támogatnám a lányomat, amiben csak kéri és ezt el is mondanám neki.


Egy konszenzuális szexuális kapcsolatban volt, ebben nem látok kivetnivalót, abban viszont igen, hogy a másik fél az intim dolgait kiteregeti - ez akár bűncselekmény is lehet. Erkölcsileg meg egy nulla a férfi és mindenki, aki ezt követi, terjeszti.


Mivel felnőtt nőről beszélünk, az ő döntése, hogy elfogadja-e a segítségemet.

ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
90%

Oké, és hol van itt családi botrány?


Tegnap tiltották a hét legjobb meseíróját, látom, van utánpótlás :D

ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Először azt sem hittem el, hogy a lányom tényleg együtt volt ezzel a férfival. Megkérdeztem róla, hogy mi ez az egész, igaz-e együtt voltak és csak annyit mondott, hogy igaz. Azóta nem kommentálja a dolgokat, viszont nem is tagad semmit...
ápr. 10. 09:27
 5/76 anonim ***** válasza:
97%

4: De itt nem az a gond, hogy lányod együtt volt egy férfival. Felnőtt emberek mindketten. Semmi gond azzal, ha szexeltek.

Itt a férfi viselkedésével van gond. Állj a lányod mellé és ne azt sulykold bele, hogy jaj ez milyen ciki. Ő semmi rosszat nem tett.

ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
90%
Durva.
ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
97%

De mit kéne tagadnia? A hálószobában, a saját partnerével mindenki azt tesz, ami nekik, kettőjüknek belefér.

Itt, ha valakinek szégyellnie kellene magát, az a pasi, aki mindezt nyilvánosságra hozta.

ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy nem ő az első, aki ilyen szituba kerül.

Tudom, ez nem vigasz.

De amit az "exe" művel, az egy éretlen, sőt inkabb beteg viselkedés.

Fenyegessétek meg feljelentéssel, sőt mostmár úgyis mindegy alapon, én lehet fel is jelenteném.

Az úgyis mindegy alapot úgy értettem, hogy ott is fogják tudni az aljas "részleteket".

Ne hagyd magad!!!

ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz lehet nektek ez most, de nem világhír. "már mindenhol téma" - Minden csoda három napig tart, és az élet megy tovább.
ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Tipikus lejárató hadjarat olyantól, aki maga hibázott a kapcsolatban, de a világért sem ismerné be, ehelyett a másikat tünteti fel rossz színben. Mindenki átlát rajta, lehet nevetnek vagy egyet értenek vele szemtől szemben, de a valóságban nevetségesnek tartják.
ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!