Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha egy ilyen...

Mit szólnál ha egy ilyen botrány törne ki a családban?

Figyelt kérdés

Ha a 30-as évei elején járó lányodnak, mint kiderült szexkapcsolata vokt egy férfival. Viszont összevesztek valamin és a férfi lépten-nyomon kiteregeti a hálószoba titkaikat, hogy milyen könnyen kapható a lányod, mire hajlandó az ágyban és miket lehet vele csinálni, technikai részleteket...Szóban, interneten, mindenhol mindenkinek elmondja ezeket, főleg a férfiismerősök pedig nagyon is vevők erre, meghallgatják, elolvassák, továbbadják. Ezért már mindenhol téma ez, a munkahelyeden is mindenki tudja, férfi kollegák előszeretettek viháncolnak rajta...


Tudom,tudom, nem kell vele foglalkozni. De ha nem foglalkozom vele akkor is mindenhol ebbe a témába futok bele, és talán ha lecseng néhány hét múlva a lányom akkor is így lesz elkönyvelve?



ápr. 10. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
12%

20!


"...a férfi lépten-nyomon kiteregeti a hálószoba titkaikat, hogy milyen könnyen kapható a lányod, mire hajlandó az ágyban és miket lehet vele csinálni, technikai részleteket..."



"

Először azt sem hittem el, hogy a lányom tényleg együtt volt ezzel a férfival. Megkérdeztem róla, hogy mi ez az egész, igaz-e együtt voltak és csak annyit mondott, hogy igaz. Azóta nem kommentálja a dolgokat, viszont nem is tagad semmit..."


Tehát egyértelműen igaz, amit a pasi mond.

Nincs miért feljelentést tenni. De hajrá, tegyen. Tegyük fel, per is lesz belőle. Azt ugye tudod, hogy a perek 99%-a nyilvános, így ez is az lesz. Bárki, konkrétan BARKI jelen lehet. Az mennyire lesz ciki, amikor a bíró kéri majd a pasit, hogy ott mindenki előtt mondja el, mi történt, majd a nőt kéri ugyanerre?

ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
82%

Ügyvéddel kell beszélni aztán feljlenten ahány paragrafusért csak lehe


És sok milliós kártérítést követelni és behajtani rajat

ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
77%

"Nekem olyan is volt, hogy csak randiztam egy férfival, de tök gáz volt, ezért nem akartam tőle semmit. Én ezt úgy hallottam vissza, hogy lefeküdtem vele, és ő nem akart tőlem semmit :D"


Volt hasonlóban részem. Hagytam. Mi értelme lett volna bármit is tenni? Ő azt mond, amit akar, én szintén. Csak mi ketten tudjuk, ki mond igazat.

ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
83%
Lepontoztak a mikropöcsök. :(
ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
86%

21: Miért lenne ebből egyértelmű? Az igaz, hogy együtt volt. De nyilván nem tudni azt sem, hogy milyen részleteket írt, mondott a pasi. Meg nyilván nem is beszélte meg a lány az anyjával, hogy igen lesz------tam, de az nem igaz, hogy nyalogattam a heréit.

De nyugodtan védj egy ilyen gusztustalan pasit.

ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
18%

25!


Nem védem. Pont ellenkezőleg. A lany van védve, ha nem áll neki egy totál értelmetlen feljelentést tenni vagy perelni. A még nagyobb megalaztatason kívül a világon semmit nem érne el vele.

ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
87%

"Tehát egyértelműen igaz, amit a pasi mond."


És? Hogy illik szexelni, illetve hogy nem? Ha illetlennek minősíted, akkor a gyárban ki lehet teregetni, ki lehet írni a fészbúkra? Te férfiisten? Nem vagy normális.

ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
16%

27!


Azt írsz ki a Facbookra, amit akarsz, a kutyát nem erdekli. A te logikai meneteddel millió pert lehetne indítani, hiszen mennyien kommentelnek olyanokat, amiket a való életben büntetnek.


Nő vagyok amugy, és még mindig nem védem a pasit, még mindig nem tartom helyesnek amit csinál, de veled ellentétben én tudom, hogy minél inkább kapalozna a nő, annál mélyebbre süllyedne a xarban. Feje felemelő és lexarni, ki mit mond vagy ír. Ennyi

ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
88%

Magadról azt írsz ki a fészbúkra, amit akarsz.

Másról nem, mert becsületsértésért feljelent.

ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
10%
Unatkozol, hogy ilyeneken töröd a fejedet?
ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!