Milyen anya az ilyen?

Figyelt kérdés

Harmincas nő elválik az alkoholista férjétől. A közös gyerekükről (még kicsi gyerek) lemond, mert az új férj kijelenti, hogy más férfi gyerekét nem neveli.


A nő meghal kb. 20 év múlva, az anyja által lemondott gyerek mégis visz virágot az anyja sírjára... (ez csak plusz infó).


ápr. 11. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Az anya olyan, amilyen. A gyereket sajnálom, mert szegény, még akkor is arra vágyna, hogy az anyja elfogadja, szeresse, amikor már eleve lehetetlen, mert nem is él.
ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Apából kb.kismillió ilyen van, kapásból tudok mondani vagy 10-et és a kutyát sem érdeklik.


Pl.apám is ilyen volt, egyszer össze is rugdosta a bátyámat, mert az új alkohlista nője részegen az anyám és az én halálomat is kívánta. A bátyám annyit mondott hogy nem kéne így beszélni, a nő neki állt apámat biztatni, hogy nehogy màr az anyját és engem védjen VELE szemben. Apám megrugdosta és az éjszaka közepén kidobta a házból a bátyámat.

ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Egy igazi jellem.

Kisgyereket otthagyta az alkesz surmonak es o nevelte?


Masik valasz: emancipalt :)

Ferfiak millioi csinaljak ugyanezt, azt mar megszoktuk, nem is kapnak annyi elitelest, mint egy no ugyanezert. Az, hogy alkoholistara hagyta, iszonyat gaz, na de ferfiak sokszazezrei hagyjak labilis/gyogyszerfuggo/netan szinten alkesz anyakra a gyerekeiket.

ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
AZ ilyen anya felelőtlen, alkalmatlan, önző és szívtelen.
ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Na és milyen apa az, aki alkesz?
ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Milyen apa az, aki elhagyja a gyerekét és felé sem néz, 20-30 éven át??? Na, pont olyan, mint a kérdésben szereplő nő.


Ja, ő férfi, neki "szabad". Undorító kettősmérce.

ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Undorító.

Egyébként nem a kérdés része, de igazuk van a többieknek. Ha férfi csinálja elmegy, ha nő csinálja, hát hogy tehet ilyet a saját gyerekével.

Nem is értem, mai napig ott van az a kettős mérce a nők és a férfiak között.

ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Rólam anyukám lemondott nagyjából 1 éves koromban.

Ez egy elég hosszú történet, hogy miért.

Apukám nevelt fel, szinte teljesen egyedül. Jelenleg 16 éves vagyok, gimnáziumban tanulok. Úgy gondolom, remekül csinál és csinált mindent.

Szerintem egy szülőnek se lenne szabad eldobnia a gyermekét, de az élet nem kívánságműsor :)

ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Itt mindkét donor hulladék és ennél szebben nem is akarok fogalmazni
ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!