Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hugom azt mondja a szüleink...

Hugom azt mondja a szüleink azért nem tudtak jó szülök lenni mert a rendszerváltás elött születtünk és nem tudták mit kezdjenek a rájuk szabadult szabadságtól. Ti mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
Szerintem a szülöi képességnek semmi köze nincs ehhez. Nem értek vele egyet. Ti?
ápr. 13. 18:57
1 2 3 4
 1/36 babyboom567 ***** válasza:
91%
Hülyeség.Apám is jó szülő volt.Tesóm anyósa és apósa is jó szülő volt,sőt jó nagyszülők. Nagyanyámék is jó szülők voltak.
ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Írjatok kort is! Kiváncsi vagyok. Én 78-ban, hugom 81-ben született.
ápr. 13. 19:03
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Nekem csodálatos szüleim vannak. 1980-ban születtem.
ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
64%

milyen rájuk szabadult szabadságról beszél? aki 8-17 ig dolgozik és 1-1 órát utazik jó esetben az minden csak nem szabad. És akkor a műszakozókról, folyamatos munkarendben dolgozókat nem is említettem.


húgod se a legélesebb kés a fiókban, meglátjuk majd hogy mire viszi szülőségből.

ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
48%
73-ban születtem akkor nagyobb szabadság volt mint manapság!
ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
50%
Milyen szabadság a rendszerváltás előtt, a vasfüggöny mögött, KMK-val? :D
ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%
98 ban születtem. Elég sötétek a szüleim. Nem az időhöz van kötve.
ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

Baromság amit a tesód mond.


Nekem jó szüleim vannak.


1976-ban születtem.

ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
62%
Az én apukám akkor veszítette el az anyukáját. Három havonta változott a cég nevük. Akkor kezdett nagyon inni. Lét bizonytalanság nagyon sok volt neki. Anyu próbált kompenzálni. Nem mondom hogy rossz szülő volt. De nehéz időszak volt.
ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a szülök azt adják tovább a gyerekeiknek amit otthon tapasztaltak. Az anyánk szülei elváltak voltak és az apja konkrétan leszarta anyám a válás után de elötte is.. aztán nagyapámnak új családja lett és mi mint gyerekek nem is ismertük, csak a temetésére mentünk el. A nagymamám kemény nö volt hiszen a 60-as években mint elvált nö, budapestre költözött anyámnal a mezitlábas vidékböl és gürcölt hogy a lányát mint egyedül álló nö felnevelje. Jó nagymama volt de “intim” nagymamás szeretetet nem kaptunk töle. Apám apja meghalt mikor apa 18 éves volt így bem ismertük de a nagyi jó volt igaz kicdi voltqm mikor meghalt. Apánk öccse alkoholista és elvált volt akinek a felesége is alkoholista volt így fogyatékos unoka tesónk volt töle. Apám a növérét utálta mindig is így hem bagyon ismertük..
ápr. 13. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!