Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleiteknek hogyan jelentet...

A szüleiteknek hogyan jelentettétek be az unoka érkezését?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, elég váratlanul ért a hír minket, hogy babánk lesz. De ettől függetlenül hatalmas a boldogság is, már most nagyon várjuk.


Viszont ebből kiindulva, a családjaink egyáltalán nem számítanak még erre, meglepetés lesz teljesen.

6 hetes terhes vagyok, még nagyon az eleje.


Annyi biztos egyelőre, hogy Anyák napján szeretnénk a szüleinknek, nagyszüleinknek elmondani, de kicsit tanácstalan vagyok, hogyan kellene, ami aranyos, megható és emlékezetes is kicsit.



ápr. 21. 09:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a szüleidet.

Tudod, hogy hogyan fognak reagálni, akkor is ha meglepetés, mert nem számítanak rá.

ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Biztosan örülni fognak, de nem is az volt a kérdés, hogy mi lesz a reakciójuk... :)
ápr. 21. 09:56
 3/40 anonim ***** válasza:
79%
Anyósomnak a születésnapján mondtuk el, csak simán, minden cécó nélkül. Az én anyukámnak ugyanazon a héten, hétvégén. Nem tettünk bele semmi extrát, csak elmondtuk. Örültek így is nagyon.
ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%
Én az ajándék átadásakor mondanám, hogy jövőre az unokája is jelen lesz.
ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
A 4. ötlete szerintem is jó, esetleg annyit mondani, hogy hamarosan eggyel többen fogják köszönteni 🙂
ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
33%
Mondd meg nekik hogy kezdjenek el spórolni.
ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
62%
Ha anyák napján szeretnétek elmondani akkor esetleg legjobb anya stb szövegű dolog helyett valami legjobb nagyis feliratú ajándékot adjatok. Vagy bekeretezett ultrahang fotót szépen becsomagolva
ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
68%

Ha nagyon "sablonosak" akartok lenni, akkor az anyáknapi ajándék mellé rakjatok kiscipőt (mondjuk ez szerintem amúgy aranyos, ne értsd félre).

Vagy vegyetek képeslapot és írjátok meg úgy, mintha a "baba írta volna".

ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki hogyan vállal gyereket, nem is tisztem eldönteni, hogy az úgy jó-e, vagy sem. Viszont spórolniuk nem kell semmire, mert nem az ő pénztárcájukból fogjuk nevelni.


Szülinapra is gondoltam, mert anyukámnak jövő héten lesz, de olvasgattam itt az oldalon, és azt az ötletet lehurrogta mindenki, mert, ne vegyük el az ünnepelttől a "napját", ne rajtunk legyen a rivaldafény.

ápr. 21. 11:05
 10/40 anonim ***** válasza:
91%
Poz lett a teszt, felhívtam anyut, aztán az anyósom.
ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!