Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is volt hasonló helyzetben?

Más is volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Néha már valahogy rohadtul elegem van az anyámból mert néha mintha nyomon követné az életemet valahogy nekem nagyon úgy tűnik. Mikor még fiatalabb voltam a mostani életemhez képest amikor még csak 20 év körül voltam vagy alatta max 1 évvel az anyámnak folyton mániája volt az , hogy a Facebook-on is mikor valamit vagy bármit megosztottam mindig valami kritikát oda kellett neki írnia meg hogy én minek írok ki Bizonyos dolgokat amiket nem is ő rá céloztam egyáltalán ő meg folyton annak vette fel , hogy én ő rá célzok egyes posztjaimmal sőt olyan is volt mikor filozófiai szövegeket is írtam ki és akkor meg az volt a baja , hogy ő nem érti az amit én kiírtam és mindig bajára voltak a posztjaim szinte kb csak azért mert hogy ő nem értette meg hogy mit gondolnak az emberek mégis ki a f@@zomat érdekel az , hogy mit gondolnak arról amiket én kiírok.

Állandóan mindig beleszólt a dolgaimba meg amikor a youtube -ra töltöttem fel egy zenét hogy én minek töltök fel rap zenéket amiket magam írok. Neki szerintem kb mindig is az volt a baja hogy először mit szólnak az emberek meg hogy ő én velem csak ég más olyan emberek előtt akik ismernek minket. Meg alapból is. A másik része a dolognak ha bármit is eladtam volna a Facebook -on ami nekem már nem kellett meg hogy legalább így lett is belőle pénzem abba is folyton beleszólt. Azt részben megértem mert voltak olyan dolgok amiket tőle kaptam de akkor is.

Akkor a harmadik része a dolognak, hogy akármilyen csoportba benne vagyok abba ő is benne van meg. Meg ha be is lépek egy új csoportba tuti, hogy abba is belelép mert már volt rá példa.

És már néha valahogyan ku##vára elegem van néha az anyámból.

Nem tudom , hogy mások voltak e ilyen helyzetbe de valahogy jelenleg most is ez van bennem és már lassan 29 éves leszek.

Valaki azért ebben valamit segíthetne legyenszíves.

Köszönöm



ápr. 27. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le.
ápr. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteges, amit csinal. Megoldast nem tudok, amennyiben nala laksz es meg fuggsz tole. Ha nem, akkor tenyleg drasztikusan kell nem ismerosnek lenni a virtualis terben. Ha ezen a valo eletben is megsertodik, akkor sem fogadhato el, hogy raderoltesse ezt. Es egyertelmu, hogy aki ilyen piti dolgokban kontrollal, az parkapcsolat, hazassag, gyerek eseten meg nagyobb katasztrofa lenne.
ápr. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Én örülnék, ha csak a neten találkoznék vele. Leírnám ott, hogy mindenki láthassa, hogy mekkora egy lelki nyomorék az anyám. Addig bombáznám, amíg végleg le nem kopik. Utána már csak offline keresném és csak azért, hogy pénzt kérjek tőle, hogy érezhesse a törődést.
ápr. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt max a no contact jelenthet megoldást.
ápr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Még vele laksz?? Tiltsd le, költözz el!!
ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan bonyolult a probléma, konkrétan két megoldás is van ra: 1. Simán letiltod és annyi. 2. Létre hozol egy másik profilt és azon éled az életed, ha már mindenképp kell a Facebook
ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként már nem lakom velük már mióta csak volt rá példa hogy mikor már itt laktunk és pl adtam el dolgokat volt mikor abba is bele szólt de abba meg csak azért mert hogy az bántotta, hogy én olyan dolgokat adtam el amit tőle kaptam.

De hát ha nekem már nem kell akkor mivan?

ápr. 27. 09:34
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként már volt olyan is , hogy letiltotam akkor az is bajára volt mert hogy megbántottam de mikor hoztam létre egy külön Facebook fiókot akkor abba is valamit bele szólt hogy ez az enyém? Meg ha az enyém is akkor minek hozok létre újat.
ápr. 27. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha megbántódik? Ja, csak ő bánthat téged? Felnőtt vagy, nem? Akkor eldöntheted, kitől mit tűrsz el. Megsúgom: eltűrni semmit nem kell.
ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!