Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az miért baj a...

Szerintetek az miért baj a szüleimnek, hogy húszévesen tampont használok vérzésre?

Figyelt kérdés

Még nem voltam itthon, átkutatták a szekrényemet, szobámat és kikutatták azt is.


Egyszer már volt olyan, hogy apámat kutatott és kiburogatta a szoba közepére és lek.rvázott. Próbálom titokban venni és elrakni, de az utolsó porszemet is szarrá kutatják. Nem tudom, hogy a 70 éves apámnak mi köze hozzá, mit használok. Anno általánosban sem vették meg, titokban sem tudtam venni. Legelőször amikor szóltam anyamnak, 5 gatyát véreztem össze, mert nem vett és boltba sem mehettem 14 alatt. Utána kb. 10 darabot kaptam 3 hónapra. Titokban szoktam venni, előre nyári szünetre, vagy otzhon szoktam zsepiből és nejlonból ragasztani. Meg a barátnőm odaadta a nagymamája régi betétjeit, mert neki nem kellett.


Amúgy nem tudom, hogy ha magamnak veszem, akkor mi köze hozzá, meg jobb, mint ha összevéreznék mindent. Meg nekem ez jobban bevált, kevesebb kell, nem lesz véres semmi, kisebb helyen elfér... Ugye kuka sem lehet nekünk, a szobámban szoktam eldugni ez zacskóba és minden nap levinni, de ezt is megtalálta egyszer apam. Most lehúzom a wc-n, máshogy nem tudom eltüntetni, a betéttel nem lehet.


Meg amúgy ez beteges fugyektetés, kutatás, nehogy a felnőtt lányuk tampont vegyen. Barátom sem kehetett, nem is mernék próbálkozni, nem is akarok, de nőgyógyászhoz sem mehetek.


Gyerekként nagyon sokat szenvedtem emiatt, most hála isten van erre pénzem, lehetőségem boltba menni, de ezt csinálják. Nem tudom, prűd oké, szajha mert lány. De a fiókom aljára elrakom, hova dugjam még el? Ráadásul bespájzoltam belőle én marha, mert akciós volt.


Halál komoly, beszólás nem érdekel.


ápr. 27. 16:06
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
95%
Költözz el és megoldódik ez a nagyon hihető probléma
ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Az is bajuk volt, mert bukóra nyitva volt az ablak. Konyhából nyílik és amúgy is minden kajaszag ott köt ki.
ápr. 27. 16:10
 3/55 anonim ***** válasza:
97%
Költözz el.
ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
97%
Halal komolyan, költözz el
ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem akarom elhinni... Anyád nem menstruált? Mivan?!

Miért nem költözöl el? Nem a tampon miatt hanem az egész légkör.

ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon kamu szagú, de ja, költözz el. Nem is értem ez hogy nem jutott még eszedbe mint megoldás? Felnőtt vagy, tudsz pénzt keresni, hajrá
ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
91%
Azta....
ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
96%
Tuti kamu
ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok, de van pénzem ilyenekre. Hajrázók tudják menni egy albérlet? Vidéken lakom, nem Pesten, sajnos, mert nem engedtek el.


Nem kamu, halál komoly, apám 70 éves. Anyám nem olyan és amúgy is, kivették a méhét 15 éve kb. Meg kora alapján sem kellene. A fiúk az jobb, mert nem.menstruáló szajhának született. Általánosban sokat szenvedtem ezzel, de most megveszem, eldugtam a szobámban,.de mégis cirkuszolnak.

Gondolom mert be kell dugni, az a baj. Vattát használhatnék, anyám is azt használt, első alkalommal is azt kaptam. Sajnos ezt kiiktatni nem tudtam. Ennél jobban, hogy titkoljam?

ápr. 27. 16:22
 10/55 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
94%

#5 biztos 80eves mar reg tul van ezen


ha igaz akkor valoszinu irigyek rad es nem pedig buszkek

ezenkivul mit akarnak ki tudja

de velhetoen szeretnek hogy segits nekik meg megnem halnak, nem tudom mennyire szorulnak rad (kesobb biztos egyre jobban)


hogy miattuk is de neked is komoly gondjaid vannak az biztos

elkoltozni felnottkent lehetne ha nem vagy valami jogi fuggesben toluk

nem konyu de sokminden megoldhato, testi es lelki problemak is


veluk biztos sokkal nehezebb, mivel ok is ilyen begyepesedetten eltek le eletuk, igy mar nehez idomitani rajtuk barmit is

ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!