Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen hunyt el édesanyát...

Hány évesen hunyt el édesanyátok és miben?

Figyelt kérdés
Sokat kellett előtte szenvednie vagy gyorsan elment? Hogy viseltétek?

ápr. 27. 20:11
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
70%
20-as vagyok. Ő is tudőrákban, agyi áttétben halt meg. Dohányzott is erősen. A doki nekünk is azt mondta, hogy a cigizés nem sokat ronthatott a helyzeten, ha alapból hajlamos rá. Sajnos a családunkban, az anyám ágán, nagyanyámat kivéve, generációkat is visszamenve, minden nő rákban halt meg.
ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
93%
55 évesen, az előtte lévő évtizedek alkoholizmusának folyományaként.
ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen halt meg mellrákban. Valószínűleg sokat szenvedett testileg, lelkileg. Mivel 2,5 éves voltam, eleinte biztos nem fogtam fel, de máig szenvedek a hiányától. 48 vagyok, nyilván gyerekként, fiatalként jobban.
ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
67%
Sajnálom 23 as!
ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
77 évesen Parkinson kórban, a nehezen kiderült diagnózis után nyolc évvel.
ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
68%
Le vagyok döbbenve, hogy ilyen fiatalon halnak meg a nők, magyarországon, 50-60 ev pár esetben még fiatalabb es 85% tüdőrákban! Hihetetlen! Ezt sosem hittem volna, hogy ilyen rossz a statisztika! Csak a 25 ös anyukaja halt meg 70 év fölött
ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
78 év, leukémia. Nyáron vérképet csináltatott,mert L-thyroxint szedett, a TSH-ját akarta megnézetni, akkor derült ki, hogy alig van fehérvérsejtje. Akkor még semmi tünete nem volt. Decemberben halt meg. Sokat szenvedett bélgyulladás miatt, amit az elkezdett kemo-tól kaphatott. Azt abba is kellett hagyni, de rengeteg antibiotikumot kapott, több szepszise volt, végül sipoly lett a vastagbelén, megcsinálták a nagy hasi műtétet, mert ő is akarta, de várható volt a halála, mert a csontvelője "kiégett", így mondták az orvosok. Ez az időskori leukémia jellemzője. Talán, ha korábban észreveszik, és kapott volna vért...
ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
És lehet, hogy a vérnyomáscsökkentő mellékhatása volt, mert kb 1 éve új fajtát írt neki az orvos, aminek a mellékhatásai között szerepel az alacsony fehérvérsejtszám.
ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Férjem anyukája vastagbélrák májáttéttel 73 évesen.
ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

53 évesen. Agyvérzésben.


F/64

ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!