Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen hunyt el édesanyát...

Hány évesen hunyt el édesanyátok és miben?

Figyelt kérdés
Sokat kellett előtte szenvednie vagy gyorsan elment? Hogy viseltétek?

ápr. 27. 20:11
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
39%
Még él, remélem gyors halála lesz. Valszeg hidegen fog hagyni, mert undorodom tőle. Bár már túl lennénk rajta.
ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
47%
31# vagyok, bocs nem való ez ide, elnézést!
ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
65%
69 szív, 3 nap alatt a kórházban. Megpróbáltam megölni magam, hogy ne legyen egyedül a sötétben. Szóval nehezen.
ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 NTBS ***** válasza:
100%
52, tüdőembólia.
ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Tüdőembólia ilyen fiatalon, szegény isten nyugtassa!

Mondtak mitől csinalt embóliát?

ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

74 éves volt, fiatal korától cigizett, az italt sem vetette meg néha napján de egészen az utolsó kb 2 évig, úgy tünt semmi baja. Fulladni kezdett, azelőtt sosem jár szűrésekre. Akkor derült ki hogy copd, szívelégtelenség, enyhébb cukorbetegség, lábon kihordott infarktus.. Gyógyszerekkel még élt pár évig, végül hirtelen ment el. Valószínű a szive...

Nem volt boncolás. Nehéz volt persze. Egyedül voltam aznap este vele...

máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
60%
Sajnálom, részvétem! De legalább nem volt egyedül!
máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
51 évesen,Covidban.Borzalmas a mai napig visszagondolni rá.
máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
egyutt erzek veled 31 es!!! az enyem 90 es remelem jo sok szenvedest tartogat szamara a sors mieleott eltunik a fold felszinerol. Gyulolom mert 10 naposan eldobott magatol es kesobb is csak artott nekem. ha nincs a nagymamam talan valamelyik kukaban vegeztem volna. fura hogy ezt a kerdest pont ma a magyarorszagi anyak napjan olvastam el.
máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

66 évesen, COPD miatt.

Egy évvel a halála előttől már nem tudott kijárni a lakásból, oxigénpalackra szorult, de az sem segített.

Otthon hunyt el, Mamám volt még ott, és hívott engem. Elég rosszul viseltem, és inkább elfojtom a mai napig, mert különben szétesek. Így is rámjön alkalmanként más miatt sírógörcs.

máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!