Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Már kezdek...

Mit csináljak? Már kezdek paranoiás lenni anyám miatt.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és és elkaptam anyumat, hogy néha sunyiba lefotóz.

Tudja, higy nagyon utálom ha fényképeznek mert sose szerettem. Néha nagyon ritkán csak, hogy békén hagyjon megengedem neki.


De már többször is rajta kaptam, hogy képet csinál rólam, alltalában akkor szoktam észre venni ha épp mellette telefonozok, vagy eszek és felnézek. Mindig akkor kapja le a telefont. Neki olyan a tokja ami ilyen becsukhatos, szoval emiatt mégfeltünőbb mert ilyenkor oldalra van nyitva.



Már volt, hogy szóvá tettem neki de nem hajalndó semmit se mondani rá vagy csak vigyorog.

Nem tudom biztosra de szerintem a nevelő apámnak küldözgeti... mert mindig beszelget valakivel olyankor messen.


Azzal a idiótával is már évek ota együtt van pedig annak felesége is van...

Ha tehetném elmondám neki.... de nem akarom anyámnak ártani....



Olyan is volt régebbem, hogy arra keltem fel hogy a szobám ajtajából kukucskált be, lehet mert kivancsi volt alszom e. De én nekem rendes gyomoridegem van már ettől....


Egyszerűen undorok emiatt magamtol..... hogy kitudja mi van.... minek kell képeket csinálni rólam????


Volt olyan, hogy a barátommal sétáltunk fent a városba, és már csak egyik boltba futottunk össze vele. Kiderult hogy végig mögöttünk jött pár méterrel mert hogy ment kifizetni valamit. És a barátom mondta, hogy látta hogy lefotózott minket...



Most beteg anyám agyilag??? És kitidja kinek küldi....mi van ha nekem lesz bajom emiatt???

Folyamatosan parázok...



máj. 24. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Egyidős vagyok veled.

Néha az én anyukám is fotóz amikor nem szeretném, meg persze nem a legjobb szögből valljuk be. Ilyenkor én is mindig mérges lettem stb. Volt amikor Facebookra is feltette azokat a képeket amit én utáltam magamról, vagy elküldte barátnőinek. Egyszer betelt a pohár és szépen odamentem hozzá átbeszélni, elmondtam neki hogy tudom hogy azért csinálja mert szeret, viszont nekem ezzel árt meg ettől rosszul érzem magamat. Azóta nem küldözgeti senkinek, viszont arra is rájöttem hogy ezt azért teszik az anyukák mert szeretnek. Tesóm is sokszor lefotóz amikor nem szeretném, de néha én is őt. Szerintem menj oda hozzá, aranyosan és kedvesen beszéld meg vele, tudd hogy szeret, és nem , nem bolond az anyud, teljesen okés egyszerűen csak szeret. Csak néha meg kell velük értetni hogy mostmár nem gyerekek vagyunk és kell egy kis magánszféra nekünk is. A barátnős dolog meg valóban már kivsit fura, de beszéld meg vele hogy te hogy érzel ezügyben.

máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Közöld vele hogy vagy befejezi a fotózkodást vagy elmondod nevelőapád(?) nejének hogy viszonya van anyáddal.
máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Meg amúgy az én anyum is feleséges pasival van együtt, ezt az elején nehéz volt elfogadnom, de utána rájöttem ha anya boldog és a férfi támogatja akkor nekem is jobb, mert ha jobb a kedve velünk is aranyosabb.
máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

2-es

Nagyon okos tanács, ahelyett hogy szépen megbeszélnék, fenyegesse a saját anyját ugye?

máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Első, nem, nem azért csinálják mert szeretnek. Azért csinálja, mert nem normális, van valami komoly agybaja. Ha nem engeded meg valakinek, hogy lefotózzon, pláne felrakja rólad a kéretlen képet az internetre, az ZAKLATÁS. Büntetendő, akárki csinálja.

Hármaska, anyád férjes pasival van együtt, mert a pali hitegeti, hogy elhagyja a nőt. A pasi egy gerinctelen hazug szemétláda, anyád meg egy naív szerencsétlenség. Nem mászunk bele mások házasságába. Gusztustalan dolog.

Kérdező, mondd el anyádnak, hogy nem fotózgathat sem téged sem a barátodat az engedélyetek nélkül. A továbbiakban a pasiját fotózgassa.

máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Kérd el a telefonját valamilyen okból és töröld le róla az összes rólad készült képet (kukából is).


Vagy készíts róla te is előnytelen képeket titokban, és oszd meg mindenkivel a neten, vele is.

máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát van az a helyzet, mikor elmegyünk valahova és anyám próbál lefotózni és sír, hogy had legyen már képe rólam (én se szeretem ha fotóznak), de a te anyud kicsit para. Szerintem muszáj vele beszélned, hogy tudsz róla és ha nem fejezi be, lesznek következmények. Azt meg kitalálod, hogy vagy megszerzed a telefont és letörlöd a képeket, vagy távolságot tartasz tőle.

Egyébként anyukád normális személy? Lehet vele beszélgetni, nincsenek fura dolgai ezen kívül? Néha a saját szülőnket nem ismerjük, lehet van valami mentális betegsége, vagy picikét autista, de ennyiből nem tudható, te ismered őt. Úgyhogy hajrá!

máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

elmondtam neki hogy tudom hogy azért csinálja mert szeret - nem, egyes, nem azért csinálja, hanem mert tuskó és nem tartja tiszteletben a határaidat.


Nem kell összekeverni a "szeretettel", mert ez nem az.


Amit meg a kérdező anyja csinál, az főleg nem normális.

máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Jóhát ha a nevelőapád tetszik neked, meg kell neki mondani hogy mit szólna meztelen képekhez vagy egy pezsgőhöz a szobádban.
máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!