Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 évesen is teljesen a...

16 évesen is teljesen a szüleim szabják meg az életem. Normális ez?

Figyelt kérdés
Főleg az anyám,úgy kezel mint egy kisgyereket.Mindenben korlátoz,és sokszor nem is hisz nekem,valamint idióta beceneveken hív és próbál babusgatni,teljesen leéget nyilvános helyeken.Szinte sehova se enged el egyedül,és ha ellentmondok neki,megfenyeget,hogy nem fizeti tovább az edzéseimet.Sajnos nem tudok semmit sem tenni,hisz teljes mértékben tőlük függök...pedig 16éves vagyok,meglehetősen izmos és okos,valamint eléggé komoly is.Miért van ez?

2012. márc. 23. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Talán azt hiszed, hogy már nagy vagy, de később rá fogsz jönni, hogy nem voltál az. Én 18 éves vagyok és most érzem azt, hogy hálás vagyok nekik azért, amiért sok helyre nem engedtek el, és nem mehettem bulizni. Már akkor is azt hittem, hogy van bennem felelősség tudat, de tévedtem, azóta sokat komolyodtam és komolyabban veszek mindent. Én 17 évesen kezdtem el bulizni, de akkor még napokig kellett könyörögnöm, hogy elengedjenek, amikor már többször is voltam egyre könnyebben elengedtek. Bizonyítsd be, hogy ha valóban komoly és felelősségteljes vagy, ne csak mond nekik. A babusgatásról meg csak annyit, hogy mond meg nekik, hogy téged ez már zavar és, hogy legalább nyilvános helyen ne csinálják.
2012. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem is annyira bulizni akarunk,hanem mondjuk moziba menni,vagy egymáshoz beszélgetni,filmezni,persze kicsit hülyülni.Italnak max.1-2 sör.Részegsèg,cigi,drog kizárva.Hiába mondom,h nagyon kínos a tutujgatàs,fel se fogja anyám.Ugyanúgy folytatja.
2012. márc. 23. 19:56
 13/13 anonim ***** válasza:

És ez így lesz még akkor is ha elköltözöl.

Már most sajnálom a csajodat. Anyudnak elég nehéz lesz megfelelnie.

2012. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!