Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az, ha egy lány...

Normális az, ha egy lány ennyire kötődik az apjához?

Figyelt kérdés

A barátnőm (23 éves) minden nap legalább 2-3x emlegeti az apját, hogy "apa erre ezt mondaná", "apa ezt így csinálná", "apától tanultam, hogy ...", stb. Nem bántó igazából, csak olyan, mintha az apjáról szólna az élete, de legalább a fele, és amit az apja mond, az szent. Ha valamit nagy meggyőződéssel állít, azt majdnem biztos, hogy az apjától hallotta. Vele kirándul, barkácsol, sportol, és úgy szót fogad, mint egy kisgyerek. Volt, hogy előttem az apja olyan erkölcsi észosztást tartott neki, hogy csak lestem, ő meg hallgatott, mint a jókislány. Neki akar teljesen megfelelni, ha az apja jó csajnak tartja, akkor elégedett. A családjuk más városban lakik, mint én, én ott lakom, ahol a lány tanul. A lány alig van itt, a szabadidejét inkább otthon tölti. Amúgy jóban vagyok az apjával, kicsit hiperaktív, de legalább nagyon sokoldalú.

25 F



2012. ápr. 14. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
amúgy nem tudom miért lettem nulla százalékos?csak az igazat mondtam,aki lepontozott és nem tetszett a válaszom annak kívánok egy ilyen apucit,vagy ha esetleg nő pontozott le,akkor egy ilyen anyucit a barátja vagy apárja mellé,akkor nem nyomkodná azt a piros kezet...és nem a pontok miatt mondom,mert azt pont lesza.rom..
2012. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le...
2012. ápr. 14. 22:53
 13/14 A kérdező kommentje:
Emlékszem, hogy amikor először beszélgettünk, az egyik első témája is az apja volt.
2012. ápr. 14. 23:05
 14/14 PusziAzArcodra válasza:
100%
utolsó kommentedet elolvasva úgy vettem észre,hogy te féltékeny vagy az apjára:). szerintem megérné,ha leülnétek ketten és megbeszélnétek,hogy megérted,hogy imádja az apját és te is kedveled,meg minden,de örülnél,ha az egész nap nem csak róla szólna,hanem kettőtökről:).
2012. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!