Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek elköltözzek vagy...

Mit tegyek elköltözzek vagy maradjak? 20/L

Figyelt kérdés
anyukámmal már 1 hete veszekszűnk egyre durvábban mint ma is,már barátommal is veszekedett.Megtiltotta hogy vasárnap is talizunk,én nem maradhatok vasárnapig és ő sem jöhet le hozzám.1 héten csak pénteken és szombaton talizhatunk máskor nem.Ez nem tetszik nekűnk és mondta barátom hogy költözzek le hozzá.Ahogy ma kiabált velem anyám elgondolkodtam rajta hogy a hétvégén haza se jövök.

2012. ápr. 19. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Tanulsz vagy dolgozol?
2012. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt a pároddal?

Szerintem csak haragból ne költözz el otthonról,mert ha a kapcsolatotokkal valami történik,akkor ciki lesz bekopogni, hogy anyu mégis hazajönnék. Béküljetek ki, beszéljétek meg anyukáddl, hogy már nem vagy kislány,és esetleg utána költözz,ha olyan a kapcsolatotok.

2012. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Valóban fontos szempont, hogy dolgozol, keresel-e. Mondjuk ha még eltart is Édesanyád, 20 éves korodra nem kellene, hogy eltiltson (a kiabálás az más, az alkati dolog... bár meg lehet tanulni kontrollálni).
2012. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

jól meggondoltad? azért semmiképp sem szabad költözni mert összevesztél valamelyik családtagoddal. gondolkozz úgy hogy zárd ki ezt a konfliktust és csak a jövődre gondolj. pl hosszú távon is együtt tudsz éli a barátoddal? akkoris vele akarsz majd élni ha anyukáddal kibékültél? el tudod tartani magad? boldog leszel igy?

gondolom mostanra már te is tudod a választ

2012. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
költözz el. nem érdemli meg h te rajta idegesítsd magad. neked is könnyebb lesz.
2012. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne költözz oda a barátodhoz, mert anyukád otthon kiabál! Könnyen kerülhetsz csöbörből vödörbe. Az összeköltözéshez az nagyon kevés, hogy otthon sz.ar, és szabadulnál. (Így szoktak kezdődni a rossz házasságok.) Mióta vagytok együtt? Dolgoztok?

Akár dolgozol, akár tanulsz még, elég érdekes, hogy 20 évesen megszabja, mikor találkozhatsz a barátoddal. Oké, hogy "az ő kenyerét eszed" stb., de ilyesmibe már nem szoktak egy 20 évesnek beleszólni. Próbáld vele megértetni, hogy dolgozol (adj haza pénzt) illetve tanulsz rendesen, de a párkapcsolatod a Te dolgod.

2012. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha a "hétvégén haza se jövök" azt jelenti, hogy egyetemista vagy, akkor azt tudom neked tanácsolni, hogy még egyetemista korodban kezdd el lazítani a kapcsolatot, különönsen akkor, ha nagyon erősen kontrolláló szüleid vannak.


Én egyetemistaként 250 km-re jártam, durva szüleim voltak, a koli volt az otthonom. Minél durvább lett otthon a helyzetm annél keményebb lettem velük én is. Egyetem végére fél évente egyszer menten haza, amikor megint állt a bál, nem volt fűtés, víz stb., ment az ordítozás stb., akkor azt csináltam hogy pénteken este mentem, összepakoltam, ami kellett és szombaton reggel az első busszal mentem vissza a koliba. Negyedéves koromtól jártam a párommal, aki ma a férjem.


Akár tanulsz, akár dolgozol, HARCOLJ magadért!

2012. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk egyűtt még iskolába járok,próbálok higgattan gondolkodni de ha épp leordítják a fejemet nem könnyű nem is kiabálok vissza sőt csenben törőm még kitombolja magát,volt egy 4 éves kapcsolatom az is tönkre ment másfél év után anyám miatt akkor még csak 16 éves voltam,az akkori barátom pont emiatt szakított velem de 2 hónap után rájött hogy ezzel nem oldott meg semmit így újra összejötűnk.Annak a kapcsolatnak már 1.5 éve vége,attól tartok megint ugyanaz lesz mint akkor.
2012. ápr. 19. 20:54
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem költözz! De higgadt fejjel gondold végig már nincs sok a nyári szünetig addig talán még kihúzod otthon is aztán nyáron meg lehet menni. Én így csinálnám.
2012. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Még nagyon fiatal vagy. Megértem, hogy nem könnyű az anyukáddal, de az ember a szüleivel nem szakíthat. Az anyukád biztosan jót akar neked, csak szerintem nagyon rossz módszert választott. Azt hiszi, hogy azért, mert az ő fiatal korában a szülő még uralkodott a gyerekén, még ma is ez a módi járja. De erről őt sajnos nem tudod meggyőzni. (Én sem tudtam az enyémet). Te még tanulsz, nem tudod eltartani magad. A tanulást ne hagyd abba. Nem lehetsz biztos benne, hogy tartósan jó lesz a kapcsolat. Várj!!!!! Türelem!!!!
2012. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!