Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem fogadják el a...

A szüleim nem fogadják el a páromat. Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Már majdnem 1 éve együtt vagyunk és az elején még kedvelték de aztán én és a párom nagyon összevesztünk és majdnem különváltak az útjaink de hamar megoldódott ez is és most ismét boldogok vagyunk együtt, csak a szüleim már nem bíznak benne hogy tényleg szeret-e engem és azt hajtogatják hogy "hazudik mint a vízfolyás"...stb..de amikor ezt mondják én tudom az igazat csak már inkább nem is mondom mert abból elég nagy veszekedés lenne amit nem szeretnék..

Mit tegyek hogy újra béke legyen?



#szülő #elfogadás #párkapcsolat...
2012. jún. 28. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy tudnak valamit amit te nem.
2012. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben járok, de mi a párommal külön is voltunk 2 évig. Annyit tehetsz, hogy türelmes vagy a családhoz. És ha együtt maradtok, akkor apránként majd bizonyít a családnak.

Ha pedig nem jön össze nektek, akkor számíts Az én megmondtam kezdetű reakciókra....

2012. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem nagyon ismerik de szoktak beszélgetni amikor úgy adódik..de ez szerintem nem elég ahoz hogy megismerjék.
2012. jún. 28. 19:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi miatt mentetek szét? Lehet amiatt nem tudnak neki megbocsátani!
2012. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az én páromat annyira nem szerették hogy anyám megfenyegetett hogy ha együtt maradok vele, akkor mehetek az utcára és többé nem számítsak a családra...


úgyhogy hidd el, lehetne rosszabb is annál hogy csak szimplán nem kedvelik

2012. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A szüleimet az zavarta benne hogy nem volt annyira "férfi" mint amit elvárnának tőle. Jó ebben lehet hogy igazuk van hogy mért nem kísér haza többször, de mivel ő Pusztaszabolcson lakik én meg Százhalombattán és az ő szülei is elég szigorúak ezért nemlenne jó ha náluk is veszekedés lenne abból hogy nem megy el azzal a vonattal amelyikkel elkell. De hamarosan ők is ideköltöznek Battára és akkor talán már nem lesz ilyen próbléma.
2012. jún. 28. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
nem férfi :D hehe hány éves a barátod ha szabad kérdeznem? 18-19 évestől már elvárható hogy "férfi" legyen
2012. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16
2012. jún. 28. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizonyítani kellnekik. Mégpedig úgy,hogy sokáig eggyütt lesztek.
2012. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) akkor bizonyítunk!:)
2012. jún. 28. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!