Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak az apám undorító...

Mit csináljak az apám undorító szokásaival? Az örültbe kerget és én takarítsak

Figyelt kérdés

Szóval olyanokat csinál,hogy az eszem meg áll: bele fújja az orrát a mosdóba és a orr váladék az oldalára tapad én takarítsam le,ha haza jön a munkából a büdös zoknit beletömi a cipőbe ahelyett,hogy beledobná a szennyesbe ami tőle 6 lépésre van, mikor kakil a wc kefét nem használja maga után,mikor eszek egyszerűen olyan csúnyán eszik hogy nem lehet mellette leülni.


A hamuzót tele teszi csikkel de nem képes kiönteni

próbáltam már azt,hogy nem csinálom meg helyette de észre sem veszi...undorító,ha szolok a zokni miatt még neki áll feljebb.....anyukám vidéken így nekem kell főzni takarítani

tip?



2012. júl. 12. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Szórd a hamut az ágyába, rakd a büdös zokniját az ágyába, a taknyát kend rá a ruhájára és tedd az ágyába.

Viccet félretéve az ilyenekkel nem lehet beszélni, mert buta belátni, hogy a másik nem képes vele egy légtérben meglenni, olyan dolgai vannak. Valamelyiket kipróbálhatod, hátha kapcsol.

Anyukád nem tud rá hatni?

2012. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Meg kell tanítani neki vagy pedig beszélj vele ezekről a dolgokról!
2012. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Sok mindent nem tudsz vele tenni sajnos! Egy ilyen korú(gondolom 30felett)embert már nem lehet megváltoztatni,főleg ha mindig is ilyen volt,és ezt szokta meg!:(

Anyukád mit szól hozzá,ha otthon van??? Ő szó nélkül kitakarít utána?

2012. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, Anyukámat nem érdekelte, nem tette szóvá, max ha a zoknit igen, akkor is apunak állt feljebb.
2012. júl. 12. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok. Arra talán reagálna, ha a szart rákennéd a wc-kefével a képére?
2012. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

3# vagyok. Tuti reagálna,lehet jól képen törölné! Nem tudom milyen természetű apukád?!

Amúgy a fika büdös zokni,meg a hamutálas sztori nekem is ismerős!:(

2012. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Jézusom ez tényleg gusztustalan! Az a baj, hogy az ilyen emberek ebben a korban tényleg nem tudnak már megváltozni. Hány éves vagy? Gondolom még elég fiatal ahoz, hogy elköltözz :(
2012. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok sulizok,de lassan el fogok költözni a pasimmal,de haza kell akkor is jönnöm takarítani...olyan undorító és egyszerűen nem vesz észre...a fürdőkádba is bele fújja az orrát fürdés közben már nagyon sok éve
2012. júl. 12. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Zárd be a disznóólba.
2012. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szarj bele a kádba, az ágyába és a tálat amiből eszik, szintén kend össze szarral, tehetsz jó kis menzeszes tampont, betétet is oda.
2012. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!