Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy egy gyermek...

Miért van az, hogy egy gyermek nem tudja szeretni az anyját vagy az apját (szüleit) pedig rendesen felnevelték, szerették őt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 09:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én útálom anyámékat. Semmibe nem segítenek, mindenbe hátráltatnak. Kívülállóknak pedig mintaszülőnek tűnnek. Meg ha ittvan valaki, akkor apám is mint ha normális lenne, amúgy mindig veszekszik. Anyám arra nem volt képes, hogy elváljon. Inkább rajtunk tölti ki a bosszúját. Minket járat le, minket b.szlat. Persze utána már én is sz.rtam rájuk. Jelenleg semmit nem csinálok magamtól, csak ha valamire megkérnek, és arra se szivesen segítek. Mert elegem van belőlük. Semmi szeretetet, semmi j szót nem kaptam. Öcsémet jobban szeretik, ő a kedvenc, neki többmindent lehet. Én meg már semmit nem csinálok. Pedig egy kívülálló azt látja, hogy milyen rendesek, meg milyen jó szülők. Állítólag mindent értünk csinálnak, de semmit nem érzünk belőle. Nagyszüleim azt szeretnék, ha enyim lenne a házuk, de erre is csak akkor van esély, ha betöltöm a 18-at, és átírják a végrendeletet, mert apámék nem fogják nekem adni. Mindent sajnálnak előlem. Látszik ahogy rámnéznek. Be kellene látni a színfalak mögé.
2012. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!