Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó anyának, ha 'rám...

Miért jó anyának, ha 'rám küldi' mamát?

Figyelt kérdés

Szabolcs megyében lakom, és anyának szeptembertől egyetemre kell járnia szombatonként Pestre úgy, hogy hajnalban megy el, és késő este jön haza. Apa eddig minden szombaton itthon volt, viszont most munka miatt nincs itthon egész héten. Anya mondta tegnap, hogy ebéd után elnéz mama. Már egy egész programsorozatot kitalált anya, hogy majd menjünk fel a városba mamával, nézessem vele a tv paprikát, mert neki nincs otthon :D, stb. Viszont én beteg voltam múlt csütörtök óta, tegnap kértem el az eddigi anyagot egy osztálytársamtól, és tanulnom kellene. Mondtam anyának, hogy mama miatt nem biztos, hogy fogok tudni, mert nem akarom, hogy a nappaliban üljön a TV előtt, amíg tanulok.


Aztán valahogy este mondtam anyának, hogy nem kellett volna beszerveznie mamát, jól elvagyok egyedül, nem csinálok semmi rosszat, tanulok, stb. Amikor mondtam, hogy tudom, hogy nem mama ötlete volt, hogy eljöjjön, hanem ő mondta neki, akkor vigyorogva mondta, hogy mama ötlete volt, ergo anya ötlete volt.


18l



2012. szept. 29. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy lelkifurdalása van azért,mert egyedül hagy.
2012. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, és mondtam is neki, hogy e miatt ne legyen, mert neki most ez a dolga, hogy suliba járjon szombatonként, és nem dől össze a világ, ha egy napot egyedül vagyok itthon.
2012. szept. 29. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!