Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretem a barátnőm...

Nem szeretem a barátnőm szüleit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretem őket, más körökben mozognak mint én, másképp lettek szocializálva. Egyszerűen szarul érzem magam ha be kell mennem hozzájuk a panelba, és még irtózok is tőlük. Lehet ezzel hosszú távon együtt élni? A Párom nagyon szereti őket ez természetes, de félek a szüleit bemutatni anyáméknak, meg szerintem nekik is kínos lenne kicsit...

2013. febr. 14. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A te csajod kérdezte, hogy mit tegyen, mert a párja lenézi a szüleit?:D
2013. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Be is tenne....
2013. febr. 14. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
:D Ezen jót nevettem....Megis mi az ami miatt ennyire irtozol tőlük? Mert az, hogy mások, az meg nem ok erre.
2013. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, életembe nem laktam panelba, vidéken laktam nagy többszintes házba, most csinálom a második diplomám. És elképesztőnek tartom hogy valaki (apja) nem dolgozik, otthon nézi a tv-t és issza a Kőbányait. Irtózom a panel szagától, attól hogy a szülei viselkednek, és úgy az egész légkörtől. De a lányt nagyon szeretem, és megérdemli a nagypolgári életet, de ugy érzem a családja kicsit visszahúzza. Tudom beképzelten hangzik, de nem akarom hogy úgy legyen...
2013. febr. 14. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Én is panelban laktam sokáig és elhiheted, hogy nem azért mert annyira jólesett a dolog. Egyszerűen nem volt más választás. Amint lehetőségünk nyílt rá, családi házba költöztünk. Pusztán azért senkit nem kéne lenézni, hogy milyen házban lakik. Akkor sem kell lenézni valakit, ha nem csinált nagy karriert, attól még lehet egy jószívű, jólelkű ember, rendes ember. Úgy látom nagyon anyagiasan fogod fel a világot. Ami igazából főleg neked baj, te leszel boldogtalanabb ettől. Ha nem tudsz változtatni a felfogásodon, örök konfliktusforrás lesz ez.
2013. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kapcsolatotok, akkor nem ártana megbarátkozni velük, mert meg sok olyan szitu lesz az eletetekben, amikor találkoznotok kell. Sőt meg rokonokka is valhattok!
2013. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondtam, nem vagyok anyagias. Csak zavar, hogy tehetnének ez ellen, de nem tesznek.... Hát majd akkor barátkozok
2013. febr. 14. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy függ össze a panel szaga a szülei mentalitásával? Na meg azzal, hogy vidéken nevelkedtél 2 szintes családi házban és hogy mennyire tanult vagy és hány diplomád van?


Attól, hogy valaki panelban él, még nem biztos, hogy aluliskolázott. Mint ahogy az sem biztos, hogy aki egy kúriában nevelkedett ki tud nyögni 2 értelmes mondatot.


Máshogy szocializálódtak? Te jó ég, feláll a hátamon a szőr tőled.


Oké, azt megértem, hogy maga a mentalitás, hogy nem akar dolgozni, és csak fekszik, sörözik..zavar téged. Habár, ehhez sincs semmi közöd, mert Ő úgy lopja a napot, ahogy akarja, és ahogy a családja eltűri.


Én nem azt érzem, hogy Te kimondottan a szülőket nem bírod, hanem azokat, akik nálad alacsonyabb rendűnek, de a szavaiddal élve a náladnál alulszocializáltabb emberek.


Tudod mit, én is panelszagban nőttem fel, 2 diplomám van és saját vállalkozásom. Kertes házban élek vidéken a férjemmel, de imádok hazamenni az anyukámhoz a panelba, imádok felmenni hétvégén egy ebédre a nagymamimhoz szintén a panelba, és imádok átugrani a legjobb barátnőmhöz szintén a takaros kis panellakásukba.

2013. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Ha elképzeled őket egy kertes házban akkor már is szimpatikusabbak? :D A barátnődet ezek az emberek nevelték fel és őt még is nagyon szereted. Akkor annyira rosszak nem lehetnek, nem?
2013. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hülyegyerek,a fővárosban is vannak többszintes kertes házak(pesten és budán egyaránt) és vidéken is vannak panelok,még a kisebb városokban is.

Miért gondolja azt nagyon sok vidéki,hogy aki a fővárosban lakik az panelban él?

Hozáteszem,én is vidéken születtem,vidéken nőttem fel,soha nem laktam budapesten,de ha egyszer a sors úgy hozná oda kellene költöznöm akkor sem arra gondolnék egyből,hogy egy panellakás lenne az otthonom.

2013. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!