Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék egy laptopot karácso...

Szeretnék egy laptopot karácsonyra, hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

12 éves lány vagyok.(7. osztály) Ez a számítógép amit használok már van vagy 10 éves. Pontosan nem tudom... Nagyon lassú és Flash Player sincs rajta. Természetesen Office se, de még az alap Windows dolgok se( paint, játékok) Internet Explorer 6.0-t használok. Újabbat próbáltam, de azt nme tudtam hasnálni, mert mindig lefagyott. MSN-t sem tudok használni, csak ebuddyn. A Facebook chat-hez már elavult ez a böngésző. Szóval értitek, ezt a gépet már nagyon nem lehet használni.. Egy csomó oldalt ezzel a böngészővel megnyitni sem tudok.:S Jó lenne egy új gép. Ennek anyagi gondjai nem lennének... Csak a szüleim régimódúak.

Amúgy jó tanuló vagyok. Csak 5-öm és 4-em van. Segítek otthon, ha kell. Elmosogatok, felmosom a knyhát, a szobámat hetente 2x kitakarítom. Nem vagyok kocka, csak netezésre hasznélom a gépet(bár ezt másra nem is tudnámxD). Naponta kb. 2-3 órát hasznlom.


Szerintetek mivel tudnám meggyőzni a szüleimet? Illetve ha nektek kellene dönteni, akkor ti vennétek nekem egy laptopot?


2011. nov. 5. 17:28
 1/6 anonim válasza:
Ne a szüleidet:D A jézust:D
2011. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mond el nekik az érveidet, hogy miért szeretnél új gépet.


Anno 10 évvel ezelőtt ( 15 évesen !!!!!!!!!!!!!!!!!!) lett nálunk otthon számítógép! Rá 2 év múlva (17 évesen !!!!!!!!!!) lett internetem, melyet azért köttetek be a drága szüleim, mert felhoztam nekik indokul, hogy az érettségimhez és továbbtanulásomhoz, stb.. remekül tudnám használni, etc..


Őszinte leszek hozzád.. az, hogy majdnem kitűnő tanuló vagy remek és így tovább, az, hogy szinte mindent megcsinálsz amit kell, csak így tovább. Ettől csak neked lesz jobb idővel!

Manapság rohan a világ és az én lányom most 3 hónapos! De, ha "megszakad" se veszek neki számítógépet 14 éves kora előtt és internetet se használhatja majd.

Lehet én vagyok már most "régi módi", de inkább könyvtárba járjon a lányom, mint internetre..

2011. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Háth nem tom...

Nekem 8 éves korom óta van saját laptopom

Először egy 6 éves asztali gép volt 9.5 éves koromig

Aztán vettünk egy Acer Aspire 5310 et de ezen se mennek a komolyabb játékok...

Ezért szeretnék egy asztali számitó gépet...

2011. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló :D:D

2. válaszoló: Nem akarlak megbántani, de: Én értem, hogy Neked 17 évesen lett interneted, de a világ azóta teljesen megváltozott... A bátyám is ilyen(most 21 éves), hogy ő ilyen idősen biciklizett a brátaival nem gépezett, tv-zett(erre az a válaszom, hogy anyáék engem el sem engednek biciklizni, mert vesélyes) meg, hogy Neki 8.-ban lett csak telfonja. (Én tavaly kaptam, én voltam az osztályban az utolsó..) Szóval Neked is meg kell értened, hogy változik a világ!


Köszönöm a válaszaitokat!

2011. nov. 5. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is az ész érveket mond el nekik. akár felhozhatod a továbbtanulást is. a mai világban tényleg nagy segítség az internet, és az előzőre reagálva, nekem is korán volt gépem és internetem, mégis jártam könyvtárba is. és bicikliztem is a barátaimmal :)
2011. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak rendbe kéne tenni.
2017. nov. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!