Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Akos003 kérdése:

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék a vízipipát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok és szeretnék egy vízipipát elég régóta(fél év).De szüleim nem engedik,mert ,hogy káros meg minden...

Heti 1-szer pipáznék!

Ne írjatok olyat ,hogy inkább tanuljak(kitünő vagyok)vagy ,hogy nagyon egészségtelen(nem hegyi levegő azt tudom én is)

És kérek mindenkit ,hogy ne vitázzatok,hogy egészséges vagy nem egészséges.

A kérdésre válaszoljatok!

Köszi előre is!



2013. márc. 29. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
mit tegyél? várj még 3-4 évet. vagy többet
2013. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De már így is vártam kb. 1 évet.
2013. márc. 30. 09:35
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

/vizipipafan5/


Szia ha jol tudom te most 8-dikos lehetsz! :)

Én szüleimtől kértem hogy ballagási ajándékra hagy kapjam meg!Nem örültek mindig ezzel a témával jõttem 1x csak anyu azt mondta hogyha jo leszek év végén megkapom!

Megkaptam év végén igaz csak Shiazo követ kaptam hozzá ami nikotin nélküli az az minimális nikotint tartalmaz én kb akkor voltam 14.

Kérd meg anyukádat hogy üljön le veled a gép elé és nézd meg a youtuben vpfsyska videóit nagyon jol elmondja az ilyen dolgokat.Meg mutass a shiazotol videokat meg cikkeket hogy nem káros nekem ezért engedte meg!Utánna persze már nem fog figyelni milyen dohányt raksz bele.:) remélem segitettem üdv 17/f

2013. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

/vizipipafan5/

Egyébként heti 1 az nem sok tehát én heti 3x szoktam összegyülni a legjobb barátokkal otthon vagy nálluk vagy ligetbe :) tehát a lehurrogoknak hogy nagyon sok kamu vizipipás van itt és össze vissza mondanak mindent!Ha gondolod válaszolok a kérdésedre :)

2013. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Jöhetnek még válaszok!

2013. márc. 30. 11:02
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

töltsd me a 18 at, utána nem szólhatnak bele, mivel mérgezed magadat, addig sajnos, ha a fene fenét eszik is, megmondhatják, hogy mit tehetsz, és mit nem...

Vagy jelentsd fel őket, hogy szexuálisan zaklatnak, bizonyítsd rájuk, és kerülj nevelő intézetbe, ott majd megengedhetsz magadnak akármit...

2013. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

tudom mit érzel, én 12 vagyok, és csomószor elveszik a heroinomat... tök szar, úgy lennék már nagyfiú



vársz 5évet, betöltöd a 18at, elköltözöl, és azt csinálsz amit akarsz:)

2013. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
...Várjak...basszus...1 évet vártam ez is rengeteg,hát akkor 5 év?
2013. márc. 30. 14:26
 9/24 A kérdező kommentje:
...
2013. márc. 30. 17:23
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
13 (!!) évesen vizipipa az álma. Te jó ég... Majd, ha már nem pisilsz be este, biztos megkapod.
2013. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!