Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Akos003 kérdése:

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék a vízipipát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok és szeretnék egy vízipipát elég régóta(fél év).De szüleim nem engedik,mert ,hogy káros meg minden...

Heti 1-szer pipáznék!

Ne írjatok olyat ,hogy inkább tanuljak(kitünő vagyok)vagy ,hogy nagyon egészségtelen(nem hegyi levegő azt tudom én is)

És kérek mindenkit ,hogy ne vitázzatok,hogy egészséges vagy nem egészséges.

A kérdésre válaszoljatok!

Köszi előre is!



2013. márc. 29. 22:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
;)
2013. ápr. 6. 23:29
 22/24 anonim válasza:

Nekemis ellenezték a vizipipát, pedig 15éves korom óta tudják hogy cigizek, de a pipát anyám sose engedte :DD

Gyüjts pénzt, vegyél egyet titokba, ez a legegyszerübb.

2013. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Lehet ez a megoldás :)
2013. ápr. 11. 21:42
 24/24 anonim válasza:
1 év neked rengeteg várás? Tündérkém,én már 11 éve várok egy saját macskára..és még fogok is..szóval nem kell itt szenvedni,egy év az túró.Várd meg amíg felnőtt leszel,utána nyugodtan meghalhatsz tüdőrákban..nem csodálom,hogy a szüleid nem akarják végignézni,ahogy szépen lassan elrohasztod magadat belülről.
2013. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!