Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rákényszeríthetnek engem a...

Rákényszeríthetnek engem a szüleim egy olyan sportra amit én maximálisan ellenzem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok, és a szüleim ráakarnak kényszeríteni arra, hogy vízilabdázzak, de nekem nincs kedvem hozzá! Sportolni sportolok, mert heti rendszerességgel járok úszni! 16 évesen nekem milyen jogaim vannak ezzel kapcsolatban? Tehát rákényszeríthetnek?

2013. ápr. 2. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
én meg nagyon szeretnék vízilabdázni, csak nekem lehetőségem nincs rá..:/
2013. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Semmiképpen sem. Ha mégis erőltetik, ahányszor a vízben nálad lesz a labda, dobd ki a partra jó messzire. Vagy egyszerűen csak szúrd ki. Majd eltanácsolnak onnan.
2013. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem ha nagyon szeretsz úszni csináld versenyszerűen. Vagy, ha csak hobbi mond meg nyíltan amit gondolsz, lehet, hogy amikor olvasod ezt a választ azt hiszed, hogy jaj, ez tisztára olyan mint a filmekben, úgy se fognak megérteni. Ez nem igaz. Ha meg tényleg olyanok a szüleid, hogy nem engednek belőle akkor csináld az úszást érzéssel.
2013. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kényszeríthetnek ilyesmire, még egy hat évest sem, nemhogy egy tizenhat évest...
2013. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, ne csináld! Mondja ezt az, aki szívesen vízilabdázna:)
2013. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
2-esnek igaza van. Ha a szüleid ennyire korlátoltak az első edzésen érd el, hogy következőre ne akarjanak vinni!
2013. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy lehet erre bárkit is kényszeríteni. Ha nem akarsz nem mész vizilabdázni és kész, ezt mondd is meg otthon hogy ne érje őket meglepetésként.
2013. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Csak egyszer tudnám jól v@lägba rúgni aki folyton lepontozza azt aki rendes választ ad, egy adott kérdésre.
2013. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem lány létemre 10 évesen rákényszerített anyám, hogy járjak kickboxra, ahol csak fiúk voltak... Nagyon élveztem, főleg, hogy eltört az orrom és a kezem is. Táncolni szerettem volna, de sajnálta arra kifizetni a tandíjat, ami ugyanannyi volt, mint a kickbox. Azért kellett járnom, mert a pasija is azt csinálta anno.

Én azt tudom neked tanácsolni, hogy állj a sarkadra, közöld velük, hogy te ezt nem szeretnéd csinálni, inkább simán csak eljársz úszni. A vízilabda elég durva sport, ha nem szereted, el se tudom képzelni milyen szenvedés lehet. Ülj le velük beszélni. 18L

2013. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!