Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben normális hogy...

Ilyen esetben normális hogy gyülölöm, és megvetem az "apámat"?

Figyelt kérdés

Szüleim 4 éves korombna elváltak mert apám egy alkoholista. Azóta eltelt 14 év. A testvérem 22 éves én 18. A tesomnak van munkahelye apánk sose keresett minket, mégis testvérem szülinapjára ő és a kedves papa( apám apuja, akivel szintén nem tartjuk a kapcsolatot) küldött testsvéremnek képeslapott hogy boldog születésnapot stb. Hozzáteszem eddig soha nem küldtek neki, csak miota munkája van. Nagy naivan vártam rá 6 honapra hogy énis kapok.. hát nem okoztak csalodást. Nincs munkám, nincs képeslap sem. Nem azt mondom hogy rosszul esik, hiszen nemis vártam mást, de mégis.. nem értem hogy viselkedhet valaki ilye gusztustalan modon. esom 16 éves kora ota dolgozik hétvégente, énis majdnem minden hétvégén dolgozok, hogy segithessünk anyukámnak, akinek 2 munkahelye van. Gyülölöm apámat hiszen ha ő fizetett volna gyerektartásra legalább 10 ezret(ami valljuk be.. nem nagy összes 2 gyerek eltartására) akkor nem lenne annyi hitelünk stbstb. Hogy lehet egy ember ilyen? Utcán is csak megnéz, köszönni nem tud. (nem mintha vissza köszönnék neki, de legalább látnám rajta hogy probálkozik) Anyukám nem "uszit" ellene, őt nem érdekli egyáltalán.. de engem szörnyen idegesit, és haragszom rá, hogy miatta alakult igy az életünk. Bocsánat a helyesirási hibákért, nem arra figyeltem :)

18L


2013. máj. 17. 22:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
Rossz úton jársz, és fejezd be ezt a gondolkodást.Az édesapádat meg sose gyűlöld.
2013. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kellene nem utálnom azt, akit 14 éve nem érdeklek, utcán nem képes köszönni se, és tesom is csak azután érdekli miután munkája van?
2013. máj. 17. 22:40
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a tesód felvette vele kapcsolatot, vagy különben honnan tudná, hogy dolgozik.

Ne gyűlölködj mert csak a saját életedet teszed tönkre

2013. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A tesom akkor még boltban dolgozott, onnan tudta. :) biztos nem vette fel vele a kapcsolatot tesom jobban utálja őt mint én. Nem hiszem hogy tönkre tenném magam, nem ugy utálom őt, hogy megkeseritem az életemet és csak ezen gondolkodok mindig. :)
2013. máj. 17. 22:45
 5/23 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem vele kellett felnőnöd. Inkább a csóróság, mint egy ilyen ember. Felejtsd el a francba.
2013. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Sparr0w válasza:
erre ennyit tudok mondani: Boldog születésnapot! (engem nem érdekel hogy van-e munkád, ne foglalkozz apáddal nem érdemli meg) :)
2013. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
2 Mert az anyád ugyan annyira hibás abban, hogy te most itt fujtatsz, mint az apád. Ugy hogy ha annyira mutogatni akarsz, akkor rá is bőszen, sőt, inkább rá, mert mindig egy nőn múlik az apa-lánya kapcsolat.
2013. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ne legyetek képmutatók. A kérdező apja egy segfej, akin semmi szerethető nincs....
2013. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Sparr0w válasza:
# 8/8: Egyet értek, nem tudom mit akarnak ezen megmagyarázni talán ők is ilyenek...
2013. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz, de meg kell tanulnod, hogy ne gyűlöld.

Az én vér szerinti apám is elhagyott kiskoromban, tudom, min mész át.

De szépen lassan megtanultam, hogy ne gyűlöljem. Nem is szeretem, egyszerűen meghalt a számomra. Megszűnt léteni.


A gyűlölet csak téged tesz tönkre.

2013. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!