Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális dolog, hogy én...

Az normális dolog, hogy én mindennél jobban gyűlölöm az apámat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Gyűlölheted, jogod van hozzá. Én is gyűlölöm az enyémet, mert elhagyott kiskoromban.
2010. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Attol fugg,hogy mi vàltotta kis benned ezt a gyuloletet?
2010. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom,jó okod van rá :((
2010. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg okod van rá, de nem normális.Én évekkel a halála után tudtam megbocsátani.Ma már csak a szépre emlékezem.
2010. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

I válaszoló pont ugyan igy vagyok :( elhagyott egy nőért.....:(:(:(:( és kicsinek mindent megÍgért !:(


megutáltam !

2010. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem, nem normális, de lehet, hogy az átlagnál több okod van rá.
2010. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ezt így nem lehet megítéleni, írd le,h. mi történt, miért utálod, engem érdekelne.


lehet jogos is, és lehet kamaszos lázadás is...

2010. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nos, nekem nem az tölti ki a mindennapjaimat, hogy gyűlölöm apámat, de akárhányszor eszembe jut, gondolatban mindig jól leköpöm azért, amit velem, és édesanyámmal képes volt megtenni.

egyébként sem tudok apaként nézni rá, hiszen nem viselkedett ahhoz méltón.

2010. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

az életed túl rövid ahhoz, hogy ilyen luxust megtehess hogy gyűlöld az édesapád.

ha ő nem lett volna akkor te se lennél ezt ne feledd.

Ahogy azt se, hogy nem tudod, hogy ő milyen helyzetben van, milyen előzményei voltak annak amiért gyűlölöd (alkoholista, otthagyott titeket)

Lényeg a lényeg, amíg gyűlölközöl, addig nincs időd élni.

ÉS gyűlölködhetsz, nyugodtan, hisz a családtagait nem válogatja az ember és vannak nagyon szemét emberek is.

De az apád, és ha egyszer 6 láb mélyen fekszik, akkor nehogy megrohanjon az a kevés elsárgult, elhalványult de megmaradt szép emlék.

2010. jan. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A gyűlölettől nem lesz könnyebb. Sőt! A gyűlölködéssel megkeményíted a szíved. Bocsáss meg, bármit is tett az édesapád!
2010. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!