Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy megutáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy megutáltam a férfiakat? Úgy érzem gyűlőlőm őket.

Figyelt kérdés
Csalódtam benne a férfiakban.Soha többet férfiak!!!!!!Inkább leszek leszbikus minthogy férfivel jöjjek össze.
2010. nov. 9. 19:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%

hűha, te vagy az az embertípus, akit jól kiröhögnék. :)

persze, meg sem fordul a kis fejecskédben, h talán benned van a hiba, mi? olyan érdekes, h mindig a legidiótább nőszemélyek pofáznak ilyeneket. akik abszolút nem szolgálnak rá egy férfi tiszteletére.

akkor légy leszbikus, legalább megkíméled a férfiakat.

21L

2010. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
sokan így gondoljak de adtol meg nem leszel leszbikus mert csalódtál a pasikban de az is igaz hogy ez egy lépes , aztán ha tovább tudsz lepni akkor hajra
2010. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
sztem csak 1et utálsz aki kib*szott veled vagy többre de akkor rossz társaságban próbálkozol.
2010. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
"adtol" ... Jó ég, mégis honnan a bánatból vetted, hogy az attól-t adtol-nak kell írni?
2010. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy? Mit tettek veled, amiért ennyire haragszol rájuk?
2010. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Az erzelmeket kizarni az eletedbol nem tudod, mivel ezek iranyitanak.

Lehet, hogy most csalodtal es igy erzel, de majd elmullik. Ne gondold azt, hogy egy veled egynemuben nem lehet csalodni, hiszen Oket is az erzelem hozta ossze es nem a testi vagy, mivel a testi vagyat is a belso erzelem iranyitja.

Nem hinnem, hogy leszbikusnak kellene azert lenned, mert csalodtal, hiszen masok is csalodnak.

Tanulj ebbol a megtortent esetbol, s lepj tovabb!

2010. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

"Az erzelmeket kizarni az eletedbol nem tudod, mivel ezek iranyitanak.

"


Igen, az egyszerűbb embereket, lehet, hogy az érzelmek irányítják.

2010. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az elsőnek.Idióta a jó édes ..... anyád
2010. nov. 9. 19:37
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

hogy leeht ezt így kijelenteni, hogy FÉRFIAK? tudod hány férfi van? még foghatsz ki jót.

Amúgymeg attól még, hpgy nem jösz össze férfivel egyedül is maradhatsz, nem kell lezbinek lenned, maradhatsz egyedül is.

2010. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen tudom van sok ismerösöm,meg menj fel egy ismerkedös oldalra,egy csomo nős férfi van ott,nagyon sok férfi egyforma
2010. nov. 9. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!