Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a 17 éves, egyébként szerény lányotok hazaállítana egy ilyen piercinggel? (lejjebb kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 25. 18:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Kiakadnék. Még ha köldök piercinget csináltatna az még oké, de szájba...
2013. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Ott kezdődik, hogy nem állítana vele, haza. Tudja, hogy szólhat előre, nem kell titkolóznia. Egyébként ha szeretné, nem tiltanám meg,nem igazán van ellene indokom, azon kívül, hogy nekem nem tetszik, de hát ez meg szerintem kevés :)
2013. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Amíg nem tetkó nem fültágító vagy intim piercing addig nem akadnék ki.
2013. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
15%
A kérdező nem azt írta, hogy ha megbeszélné a gyerek a szülőkkel, hanem a tudtuk kívül!!
2013. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
70%

én nem vagyok szülő, de elmondom neked, hogy k**va sz*rul áll ez szinte mindenkinek. sokan mondták már, és én is így gondolom.

olyan mint egy fényes szemölcs, vagy egy herpesz. aki azt mondja neked, hogy jól áll, az csak nem akar megbántani. amúgy meg döntsd el te hogy mit akarsz, de szerintem totál fölösleges, ronda, és csicska dolog. béna divat volt pár éve, de már régen lejárt. nem menő már, inkább ciki

21/F

2013. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
49%
Mivel nem kért gondolom engedélyt, kivetetném vele. Ha megbeszélte volna velem, akkor talán még kapott is volna rá engedélyt (annak ellenére, hogy szerintem undorító), de ha a tudtomon kívül csináltassa, akkor nagyon nem oké.
2013. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Akinek a gyereke csak hazaállít vele, de nem mer előre szólni, az szálljon magába, mert valami nem jól csinál.
2013. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
35%

Hát ez már ritka ciki,legalább 15-éve volt "menő".

Amúgy szülő vagyok,nem szerény a lányom de nem is hülye...De a kérdésre válaszolva kb kiröhögném és elmondanám neki mennyire szánalmas és azt is,hogy azt csinál amit akar az ő teste végül is....

2013. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
16%
Kb. megtörtént, de 19 évesen és a nyelvében van. Konkrétan elgondolkoztam, hogy mit rontottam el, miért lett csak ennyi esze és magamat hibáztatom. Illetve kb. havonta egyszer elmondom neki, hogy nem egészséges dolog és hogy legalább a fogorvosnál vegye ki, de hiába. Nem örülök neki, de valamennyire elfogadom, hogy ez a divat és sajnálom a fiatalokat.
2013. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%
Tudom, hogy nem ez a kérdés, de ez a fajta percing szerintem is nagyon undorító.. 19/L
2013. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!