Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit tegyek hogy a...

Anyukák! Mit tegyek hogy a lányom hajlandó legyen segíteni?

Figyelt kérdés

22 éves Nem volt sosem elkényeztetve,de mióta leérettségizett,

azóta tényleg semmit sem hajlandó itthon segíteni.....én dolgozom,férjem szintén.

Dolgozni nem akar,mert ő akármilyen munkát nem vállal el.

Egész nap a barátjával beszél interneten,a saját szobáját nem takarítja ki,megcsináltam amit ajánlott a párom,egy hétig nem takarítottam nála,nem igazán zavartata a dolog,átment kimosatni az anyósomhoz a ruháit,aki az ő pártját fogja,szerinte szigorú vagyok vele,pedig már 2 éve nem hajlandó semmit sem kezdeni magával......

Ha veszekszünk vele,bevonul a szobájába,és hajnl 2-3 óráig megy a gép.......

Ha megkérem,hogy takarítson össze,sima hideg langyos vizet enged a vödörbe,egyik kezébe a telefon,másikba a felmosó nyél,és ha szólok hozzá,lepiszteg,hogy a barátjával beszél.

Tegnap idegességemben veszekedtem vele,hogy költözzön akkor a barátjához,aki 24 éves,szintén szülőkkel él.....



2013. máj. 25. 21:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
10%
:( még gondolkodom mit tehetnél...
2013. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy vagy változtat vagy jövőhétvégén összepakolok aztán mehet isten hírével ahova akar, aztán majd észhez tér.

Tuti nem fizetném be az internet számláját, meg a telefonszámláját sem.

2013. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%
Anyum lemondta a netet öcsém miatt,pedig egy jelszó is elég lett volna hozzá...
2013. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
telefont ne fizesd, gépéd vedd el, ne takaríts nála, anyóssal beszélj, hogy ne mosson rá
2013. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami életcélja?
2013. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

ma 21:10


nem tudja mit akar......

ha elbeszélgetek vele,azt mondja hagyjam ezzel a témával,mert idegesíti

2013. máj. 25. 21:13
 7/39 anonim ***** válasza:
81%

Vesd be a régi jó népmesés trükköt, aki nem dolgozik, ne is egyék.

Ne adj neki enni, a hűtőt igaz nem lehet lezárni, de a konyhaajtót biztosan igen.

2013. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teszel határozót lépéseket, ami azért vajuk be ebben az esetben az ő érdeke is, soha nem nő fel.
2013. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves vagyok,segítek a szüleimnek!

Hisz sok mindent köszönhetek nekik!

amúgy ha nincs munkája,nem keres pénzt..akkor pl az internetet miből fizeti,vagy telefonjának a feltöltését/vagy számláját,miből veszi a ruháit egyéb kiegészítőket?

Mi lenne ha elvennétek a gépét,vagy nem fizetnétek neki a tel számláját,vagy pl nem adtok neki pénzt bulira/ruhára pl semmire!

Én dolgozom,szóval én ez mellett is segítek anyumnak!

2013. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%

Én a netet ill. a tv-t kikapcsolom,ha már 3.jára mondok valamit és nem csinálja meg.

De ennél drasztikusabb lépésre nálam eddig nem volt szükség.

Viszont ha szükség lenne akkor megvonnám tőle a kosztpénzt.

2013. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!