Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tőlem miért sajnálják a...

Tőlem miért sajnálják a kaját? Vagy ez így jó?

Figyelt kérdés

Évek óta ezt csinálják velem a szüleim. Mondok egy példát: szombaton voltunk gyereknapon a városligetbe. Megéheztünk, lángososnál megálltunk, mondtam, hogy én milyet kérek, erre a végén mindenki kapott, csak én nem, mert apám nem kért nekem, mert hogy minek egyek, úgyis kövér vagyok.

Mindig ilyeneket mondanak rám. Itthon sem ehetek rendes adagot, a kicsi tányérból kell ennem, kb fél adagot. Ha szedek még egyszer, akkor meg üvöltözik velem, hogy undorító dagadt disznó vagyok.

Legtöbbször már el is hiszem amit mondanak, pedig 47 kg vagyok.

Mit csináljak?

17/L


2013. máj. 26. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:

És amikor próbálok visszavágni, hogy nem vagyok kövér,nézzenek inkább tükörbe, akkor körberöhögnek...

Annyi elfojtott agresszióm volt, hogy epeköveim lettek és meg kellett műteni.. Kikészítenek

2013. máj. 26. 19:44
 2/72 A kérdező kommentje:
Illetve az is kb megszokott, hogy a rokonok előtt is ilyeneket mondanak, annyira megalázó. És azok igazat adnak nekik és röhögnek rajtam.. Pedig az elején egyáltalán nem hagytam magam, nem vagyok befolyásolható, csak már beleuntam..
2013. máj. 26. 19:46
 3/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez így nem jó.Nem is értem.Én megkérdezném: Most sajnáljátok tőlem az ételt?Menj Nagyihoz enni, ők szeretik az unokákat tömni :)
2013. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
80%
Hát szerintem egyáltalán nem vagy kövèr. Nem semmi amiket le ìrtál.
2013. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is mondogatnak ilyet.Először keresztanyám kezdte,amikor 11 évesen 50 kg környékén jártam,egyáltalán nem voltam kövér.Aztán mostanában,fél éve anyám kezdte el mondogatni,hogy kövér vagyok,hát én még mindig nem hiszek nekik,hála istennek.Látom magam,hogy nem vagyok az.Igen,van rajtam mit fogni,de kövérnek nem vagyok kövér.Nincsenek hurkáim,nem vagyok Michelin XD

Nyugodj meg és lazíts,mikor nem adnának többet,akkor mond,hogy jól van,nem is kell,kérj egy kis zsebpénzt minden reggel kajára.:) Vagy csinálj magadnak!:D Állj a lábadra,végülis már te is 17 éves vagy.(én isxd)

Korunk egyik problémája az elhízás,ami semelyikünket sem érinti,csak a szüleink látnak kövérnek bennünket.Nyugii:) Nem ez lesz a legnagyobb problémád az életben!


17/L

2013. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
82%
nagy lány vagy, állj a sarkadra! ha éhes vagy és nem adnak enni vegyél/főzz magadnak. ne érdekeljen a véleményük, tényleg undorító amit művelnek, de nem sokat tehetsz ellene, szólj vissza nekik, de ne sírós kislány módjára. hanem érett nőként mivel 17 évesen kb. az vagy. lássák hogy van véleményed és ne hagyd magad.
2013. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

Soha nem sírós kislányként szóltam vissza. Ha elővettem tésztát, hogy kifőzzem, kiöntötték a kukába. Volt, hogy felpofoztak, hogy mit képzelek.

Pénz?? Soha nem kaptam tőlük pénzt semmire sem.

2013. máj. 26. 19:57
 8/72 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem értem miért csinálják, de ez nagyon nem normális.

A helyedben sürgősen koli és diákmeló után néznék. Remélem tovább tanulni is fogsz.

2013. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
Nekem elég nagy probléma 17 éveske. 180 cm vagyok és 47 kg. Se mellem, se fenekem. Annyi izom nincs rajtam, hogy le tudjak futni 1 kört a suli körül. Kilátszanak a bordáim is, undorítóan nézek ki.
2013. máj. 26. 19:58
 10/72 A kérdező kommentje:
Diákmeló errefelé semmi sincs. Tavaly nyáron egyszer tudtam dolgozni. Koliba nem mehetek, mert itt van a suli. Másik suliba meg nem akarok menni, mert az nem környezetes.
2013. máj. 26. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!