Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám annyira önnállótlan,...

Anyám annyira önnállótlan, hogy ezzel tönkreteszi az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelt, nagyon szeretem, de egy ideje azt érzem rám nehezedik minden. Férjhez mentem és van egy lányunk, ezzek sokkal több dolgom van,mint eddig. Én vezetek, ő nem, de még kerékpárra sem ül, fáj a lába, gyalogolni nem tud, tehát vinnem kell még a templomban is. Csakhogy lassan nem bírom, külön háztartást vezetek, de inkább nem eszik, csak főznie ne kelljen. Imádja az unokáját és sokat vigyáz rá, de sokszor érzem azt, hogy kiszolgáltatja magát. Nem tudja lecsavarni a vizér már jön, hogy csavarjam le. Nem vásárol,mert neki nehéz, vagy adja a listát, vagy siránkozik, hogy vigyem el,mert egy hete nincs ez vagy az neki. Ott a bicikli, nem ül fel rá, pedig 500m -re van az üzlet. Még dolgozik, a szomszédban van a munkahelye, közigazgatás,már beleünt, fásúlt, megértem, de amikor mindenért ugráltat, mert nem képes egy cd-t beindítani, vagy épp vacsora közben szól, hogy gyere, mert nem megy a tv-m biztos elmozdult.....hát kezd elegem lenni.

Amúgy az együttlakással nincs gond, nem szól bele semmibe és a kiadásokból is kiveszi a részét, kap törődés, de kicsit már sok ez nekem.

Hogyan irányitsam jó útra? Hálátlan lennék?


2013. máj. 27. 12:18
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
23%
Miért, nem ráér a kérderző a három éves luxusnyaralásán? (GYES
2013. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!