Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék könnyíteni...

Hogyan tudnék könnyíteni anyuék helyzetén? Valahogy meghálálni?

Figyelt kérdés
Van egy betegségem. Nem számít, hogy mi az, de orvosolható, viszont egy éven belül ki kell fizetni 500 ezer forintot. Ez nekünk elég nagy összeg. Ezt már tudtam fél éve is, ezért úgy tanultam, hogy kapjak tanulmányi ösztöndíjat. elég magas összegeket lehet kapni. De ma összeomlott minden. Igaz, van még 1 hónap a vizsgaidőszakból, de már a legnehezebb 4 tárgyam van hátra, amikből szinte lehetetlen 5öst kapni. Próbálok majd még javítani esetleg az eddigiekből, meg ezekre készülni, de nem sok reményt fűzök hozzá. Pedig annyira szerettem volna segíteni anyuéknak, így hogy csak szoctámot kapok és anuyék tartanak el, akármit veszek, lelkiismeretfurdalásom van, pedig semmi feleslegesre nem költök. Jövőre megint sok tárgyam lesz, nincs még meg az órarend, de gyanús, hogy megint nem fog beleférni a diákmunka. Most teljesen kivagyok, hogy fél év szorgalmas munkám kárba veszett... Jó, nyáron fogok dolgozni, de utána mi lesz? Hogy segíthetnék anyunak?
2013. máj. 31. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék Tőled emberséget tanulni! Nagyon megható amit írtál! Szerintem ez elég Anyudéknak, hogy ilyen rendes Lányuk van!! Tudom, hogy mit érzel, de hidd el, nekik most az a legfontosabb, hogy Neked mindent megadjanak, és nem várják el, hogy Te segíts rajtuk! Legyél boldog, nekik ennyi bőven elég viszonzásul!
2013. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen segíteni szeretnél anyudnak,szerintem ha már a házimunka egy részét átveszed,már az nagyon NAGY segítség.Tanulni és dolgozni egyszerre nem lehet,így csak nyáron tudsz diákmunkát vállalni mint ahogyan írtad is,tehát az anyagi segítség kilôve.Ezenkívül nem nagyon van más megoldásod.Ha végzel a sulival és találsz munkát....akkor majd meghálálhatod anyagiak terén anyudnak azt,amit érted tett.
2013. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne add fel, még összejöhetnek jó jegyek a négy nagy tárgyból is.

2. Ha nem így lenne, akkor gyúrj a jövő évre majd.

Amúgy gratulálok, a hozzáállásod az, ami kincset ér. A többi majd lesz valahogy.

Sok sikert!

2013. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2013. máj. 31. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!