Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátommal fél éve járunk,...

A barátommal fél éve járunk, neki van két gyereke. Most kitalálta, hogy a következő láthatáskor bemutat nekik. A baj csak az, hogy én nem szeretnék velük találkozni. Hogy beszéljem le úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Mond meg neki. Sajnos ez a 2. 3.-6. házasságát élő nőknek velejárója. Te sem vagy kivétel, ezért nem tehetsz róla.
2013. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem akarsz velük találkozni, vagy csak még korainak érzed?
2013. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha nem szeretnéd megismerni őket akkor ez a kapcsolat halálra van ítélve.Ha te nem fogod elfogadni a gyerekeket akkor nem hiszem hogy ezt sokáig tolerálná.Te tudtad hogy van 2 gyereke,godnolhattad volna hogy eljön ez az idő.Ha rendes apa, tuti a gyerekei fontosabbak lesznek neki mint az akit nem érdekelnek a gyerekei.Ezt nem tudom szebben megfogalmazni. Nem bántani akarlak, csak tudtad mibe csöppensz bele.
2013. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt neki hogy te ezt még korainak érzed,kicsit később szeretnéd,a gyerekeknek is jobb így.
2013. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Együtt jártok fél éve, szóval nem ártana mellébeszélés helyett őszintén megmondani neki, hogy miért nem akarsz találkozni velük. Ha egyáltalán nem érdekelnek, nem tudod elfogadni hogy két gyereke van akkor meg akár véget is vethetsz a kapcsolatnak, mert nincs jövője.
2013. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
de ha ez komoly kapcsolat,akkor miért probléma,ha be akar mutatni..? ebből is látszik,hogy fontos vagy neki!
2013. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még egyelőre nem szeretnék velük találkozni. Félek, hogy ellenem hangolják az apjukat.
2013. jún. 2. 18:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

miért hangolnák ellened? hány évesek??

szerintem beszéld meg a barátoddal a félelmeidet

2013. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ellened tudnák hangolni, akkor látatlanban is megtennék. Ha pedig ezzel közétek állnának, akkor nem is kár a pasiért, legalább időben kiderül. Vagy ha okkal beszélnék le rólad, akkor meg az később is bekövetkezhet...
2013. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedvesen mond meg neki, hogy erre te még nem állsz készen!
2013. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!