Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátommal már kitűztük az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már kitűztük az esküvő időpontját, csak a gyűrű kérdést nem sikerült megoldanunk, mert undorodok mindenféle ékszertől, de leginkább a nemesfémektől. Merre induljak?

Figyelt kérdés
A szó szoros értelmében rosszul vagyok tőle, és még a gondolattól is, hogy megfogom egyáltalán (az aranytól főleg). Próbáltam már körbeírni, hogy valami különlegessel, mondjuk egy iparművész által készítettel darabbal(amibe valami személyeset is belecsempészhetnénk) helyettesíthetjük a jegygyűrűt, de a google nem akar nekem ebben segíteni. Valakinek valami konkrét irányvonala?

2013. máj. 16. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmi, egy szép, értékes ásványból?

2013. máj. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a gyűrű. Nekünk volt, de amúgy nem hordjuk. Munka miatt, mikor meg megyünk valahova elfelejtjük, szóval nem sok értelme volt. Na mindegy.


De az akv is meg szokta kérdezni, hogy lesz-e gyűrű, mert ahhoz alakítja a szöveget ugye.


Én nem erőltetném ezt az iparművész meg ilyen-olyan témát, mert egy az, hogy az ilyenek is egy vagyont kérnek el még egy kis kerámia szarért is, aztán vagy jó lesz a méret vagy nem, meg elvileg, ha már van, akkor egy életre szól. Na most, nemesfémen kívül semmit nem fogsz alakíttatni méretre, szóval akkor tényleg tök pénzkidobás volt.

2013. máj. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk egyáltalán nincs, nem is volt gyürünk - nem szükséges a házasságkötéshez és a házassághoz sem. Most lesz a 25 házassági évfordulónk.
2013. máj. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Tetoválni gyűrűt?

[link]

2013. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi elmentünk körbenézni, és megtaláltuk...amúgy én sem hordtam ékszert a kezemen.


NEM kötelező a gyűrű, anélkül is összeadnak...


Ami nekem tetszik, amikor tetoválják a gyűrűt, nagyon szépen megcsinálják, viszont amit képekben kidob a gugli, azok nagyrésze nem tetszik, mert nem tünnek művészinek, csak kb minden 10.

Persze erre is nyitottnak kell lenni mindkét félnek....:)

2013. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszerre kezdtük elírni 4-es csak képet kerestem én is, de nem engedte linkelni ami nekem tetszett (mert amit te az nekem nagyon nem:))
2013. máj. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kötelező gyűrűt hordani, több mit 10 éves házas vagyok, és soha nem hordom a gyűrűmet, a férjem sem. Nem ezen múlik az, hogy boldog vagy-e vagy sem.


Inkább az a gáz, hogy miért undorodsz a nemesfémektől?

2013. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Nekem sem tetszik a linkelt,csak nem találtam hirtelen szépet.

De úgy sem tudjuk mi a szép a kérdezőnek,megrajzolja,és tetováló elkészíti.

2013. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit szólnál egy tetováláshoz az ujjatokra? :)
2013. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen gyűrűtök és ennyi :)
2013. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!