Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg lehet valahogy fosztani a...

Meg lehet valahogy fosztani a vér szerinti szülőt a szülői jogaitól?

Figyelt kérdés

A feleségemnek volt egy rövid viszonya és teherbe esett. Megbeszéltük a dolgainkat, elismertük egymásnak, hogy hibáztunk, nem is keveset és mindketten próbáljuk helyrehozni a kapcsolatunkat, nem kevés sikerrel. A baba pedig mindegy, hogy kitől, az én gyerekem. Nem is akartunk tesztet csinltatni, mert nem érdekel az eredmény, már döntöttem.

Most viszont felbukkant ez a psichopata állat. Nem tudom, hogy honnan tudta meg hat hónap után, hogy baba lesz, de részt akar venni a gyerek életében, ha tőle van, azzal a nevetséges indokkal, hogy nincs senkije és a kisfiú lehetne az "élete értelme" Perrel fenyegetőzik, ha nem csináltatuk apasági tesztet rögtön a születés után.

Meg tudnánk ezt akadályozni valahogy?


2013. jún. 5. 11:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
nem tudjátok megakadályozni, meg lehet hogy tényleg jobb lenne tudni, hogy ki a vér szerinti apa. Tudod a feleségednek vállalnia kell a következményeket, felnőtt nő, amikor belekezdett abba a viszonyba, tudhatta hogy milyen következményei lesznek. Egy szülőt nem foszthattok meg a jogaitól, csak a bíróság, és akkor is csak akkor ha nyomos ok van rá. Szóval ne legyetek ennyire önzőek, beszéljétek meg normálisan, és ha tőle van a baba, egyezzetek meg, hogy ő is láthassa a kicsit!
2013. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki annyira h.lye, hogy 2 pasival dug és egyikkel sem védekezik???


Amőgy nem, nem lehet megfosztani. Ahogy a gyereket sem lehet megfosztani a vér szerinti apjától. Bárki legyen is az.

2013. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Ez nem önzés!

Az én házamban él, én mesélek neki esténkét, én viszem állatkerbe, én taníttatom, az én fiam. Ez az apaság nem megcsinálni egy gyereket!

Arról nem is beszélve, hogy a férfi jelenléte csak felszakítaná a régi sebeket, hát én arra sem vágyom.

2013. jún. 5. 11:16
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Ha házasok vagytok,akkor a gyerek automatikusan a te nevedre kerül,mivel a törvény azt vélelmezi,hogy házasságban a férjtől van a gyerek.Nincs félni valótok.
2013. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Dehogynem, elhiszem hogy te így gondolod, de sajnos ezzel csak úgy nincs elsimítva az ügy, értem hogy haragszol arra a férfira, de neki is vannak jogai, még ha ezt nem is vagy hajlandó elfogadni! És ez nem úgy megy hogy hopsz teherbe esek valakitől, és majd én eldöntöm hogy ki is legyen az apa!
2013. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Egyszóval ha nem akar azzal férfival élni, hanem veled, ahhoz van joga, viszont nincs joga a gyereket megfosztani az igazi apjától, ettől függetlenül, még te is lehetsz a nevelő apja, ezt senki sem mondta hogy nem! És az hogy felszakítsa a sebeket, sok ez ilyen sajnos, amikor belementél ebbe a dologba hogy nem érdekel hogy kié a gyerek, akkor ezzel együtt azt is felvállaltad hogy néha néha bizony fel lesznek szakítva azok a sebek
2013. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
"sok"= nos
2013. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Akkor fogjuk magunkat és kiköltözünk külföldre, ahol még ha joga is van látogatni, a kit targoncakezelő fizetéséből nem tudja és meg is vagyunk. Erre ugye nincs törvény?
2013. jún. 5. 11:26
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy írták, a törvény szerint a te nevedre kerül a gyerek. egyébként akkor is a te nevedre kerülne, ha most gyorsan elválnátok, te nyilatkoznál, hogy nem a te gyereked, az apuka vállalná az apaságot, az anyuka pedig állítaná, hogy a másik pacáktól van... merthogy ez a törvény.

Ezért emiatt nem kell félnetek.


Ha pedig perel, az se két nap alatt lesz, akaratotok ellenére nem kötelezhet apasági vizsgálatra, ha te és a feleséged állítjátok, hogy márpedig a te gyereked...

2013. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%
Hát gratulálok hozzá hogy milyen PÓT apukája leszel a születendő picinek!! szörnyű ahogy gondolkodsz! Miért kell folyton a törvényt megkerülni? ennyire nem tudsz a talpadra állni és végig járni egy ügyet? Komolyan sajnálom azt a picit hogy milyen IQ Bajnok szülei lesznek ! Istenem-.-"
2013. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!