Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt az anyám?

Miért csinálja ezt az anyám?

Figyelt kérdés

Bev.:Apa külföldön dolgozik(kamionozik)szóval hónaponta látom.Anya nagyanyámmal van ápolásin.

.. a lényeg hogy folyamatosan kötekszik ,és kiabál,fenyeget,és mindet a fejemhez vág (ja meg ritkán ütöget is) Ha apával összevesznek rajtam csattan az egész,hogy apád ilyen meg olyan és ha én ezt nem hallgatom (elsétálok xd) akkor utánam jön bárhova megyek és mondja tovább.Amikor szólok neki h nem érdekel akkor meg : te neveletlen büdös kölyök !! szedjed a cuccodat azt lehet elfele költözni stb. a múltkor azon veszekdtünk h miért nem hordom a meglegítő nadrágomat,meg egyéb ugyanilyen hülyeségeken. Ja meg nállunk csak ő létezik és csak ő keresi a pénzt.(hát ez is nagyon érdekes de mind1) Ha hozzám szól szinte csak csúnyán beszél... apám persze erről semmit se tud. amkor itthonvan akkor anyám folyton puszilgat meg ölelget. ( remek..) hát kb ennyi lenne .. értelmes válaszokat szeretnék!! ( még annnyi hogy már hetek óta nem eszek rendesen)


2013. jún. 13. 14:27
 1/5 intrepid ***** válasza:
100%
Anyukádnak "apenia dolorosa" nevű betegsége van.
2013. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán frusztrált, hogy apád nincs otthon, ő meg egyedül kell ellásson téged (tudom, hogy nagy vagy, de azért anyukád felelősséggel tartozik irántad), plusz a nagymamát is ő ápolgatja. Szerintem ez az a stressz, amit nem tud földolgozni, mert nincs akire támaszkodjon.
2013. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mert önző.
2013. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem önző. Egy beteg szülő ápolása hihetetlen sok energiát kivesz az emberből mind érzelmileg, mind fizikailag.


Anyukád az összes problémával egyedül kell hogy szembenézzen, és kivan teljesen. Ezen tudsz javítani, ha akarsz, és ha nem "csak élsz a nagyvilágba" - nem bántásból írom. Biztos, hogy nagyon sok olyan apró dolog van, amiben tudsz neki segíteni, csak észre kell venni. Nézz körül a lakásban, mi az, amit meg kell csinálni, de neki nem volt rá ideje, energiája. Szó nélkül tedd meg. És figyeld anyukád reakcióját.

2013. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom,erre már én is gondoltam. Szónélkül takarítok ,és füvet vágok,na meg az állatokat is megetetem néha mosok is (14éves vagyok,lány)
2013. jún. 14. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!