Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, aki átélt egy...

Van itt olyan, aki átélt egy nagyon erős pofont egy nagy darabnak mondott apjától?

Figyelt kérdés
Azt milyen átélni?
2013. jún. 14. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ jogos e, bár nem szép gyereket megütni.
2013. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Kb olyan megélni hogy most se szívesen nézek a szemébe, csak ritkán és másodpercekre

14 lehettem mikor szaladtam kifelé a folyosón és elcsúsztam, ezért olyat kaptam ökölnek a belső részével hogy a szám sarkát rögtön elharaptam, akkor nyakasokat is többet kaptam mint más egész életében

Vannak ilyen féreg k*csög emberek

21/F

2013. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a volt férjemtől éltem át, amúgy semmi különös, nem hallottam egy darabig és néha csengett a fülem, inkább a válást volt nehezebb átélni.
2013. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
hú de régen volt ... nem nagyon lepődtem meg rajt, mert várható volt ... még akkor ott is jogosnak éreztem, de azért nem esett jól :)
2013. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

én édesanyámtól kaptam.

Pedig nem volt sosem szokás, azt meg is érdemeltem, igazam volt, de a stílusért járt


kirepült a fülbevaló a fülemből, csengett 1 órán keresztül, órákig vörös volt, de nem kékült be...

18 éves voltam, ez volt az utolsó, hogy szemtelen voltam vele...

2013. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van. Anyám azert vált el, mert már nem bírta nézni h apám folyton engem ver. Átélni érdekes, fizikailag fáj, de az elmúlik, viszont a lelki sérülés amit ezzel okozott még evek múlva is megmaradt. 12 év után azért annyit sikerült elérnem, hogy már nem gyűlölöm őt, de azért egy életre rányomja az ilyesmi a bélyegét az ember gondolkodására.
2013. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Első nagy berúgás 15 évesen...másztam haza reggel még mindig részegen, ő az ajtóban várt, akkorát kaptam, hogy szinte rögtön kijózanodtam tőle.
2013. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkora pofont kaptam, hogy elájultam. Az ágyamban tértem magamhoz. Akkor már bánhatta apu, mert bambi szemekkel be akart jönni a szobámba, szegény anyu meg csak sírt, és mondogatta neki, hagyd most békén, menj ki!


15L lehettem kb.

2013. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Attól is függ,hogy milyen,hogy te mekkora vagy az apához képest és mekkora volt a pofon és pontosan hová érkezett,vagy te hová érkeztél utána.Mert az előttem szólóktól eltérően,tudok mondani olyan rosszul sikerült példát is ahol a szerencsétlen gyerek az atyai pofon után három hétig feküdt kómában.És nem azért mert nagyot kapott,hanem mert megcsúszott utána és beverte a fejét,de sok-sok példa és variáció lehet egy atyai pofonra. Kisebb gyerkőcnél egy nagyobb pofonnál sérülhet az agy is,amit nem igazán szoktak komolyan venni a pofozkodós apukák.Kérdező :te miért kérdezed ezt.Várható,hogy kapsz egy ilyet,vagy egy gyermeket féltesz tőle?
2013. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Csak képzeld el, hogy vajon milyen érzés lehet ezt átélni.

Te minek turkálsz mások fájdalmaiban? Nagyon durva dolog! Szeretnéd, ha lemoderáltatnálak?

2013. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!